Каталог товарів

Назад

Фільтр

Ціна

Звернути

-

грн


Бренди

Звернути

Кількість в упаковці

Звернути

Країна-виробник

Звернути

Форма випуску

Звернути

Вітамін Е

Сортування:

Фільтр:

Популярність (починаючи з високого)

Відкрити список

Вітамін Е складається з 8 сполук, які не виробляються в організмі, відповідно, їх потрібно постачати у вигляді продуктів харчування та/або добавок. У дорослих добова потреба складає 10-30 мг, яка збільшується під час фізичних навантажень.

Ключова функція вітаміну групи Е полягає у зв‘язуванні та нейтралізації вільних радикалів, хімічних сполук з електроном, який відколовся від атома. Якщо в організмі бракує антиоксидантів, ці вільні радикали пошкоджують стінки клітин, викликаючи запальні, автоімунні та онкологічні ураження.

Нестача вітаміну Е проявляється м'язовою слабкістю, розладами координації, неконтрольованими жестами, розладами мовлення, порушенням чутливості. На клітинному рівні в цей момент відбувається руйнація м'язових волокон, нервових клітин. Підлягають відмиранню і клітини в печінці та нирках. Дефіцит вітаміну Е дуже ризикований для жіночого організму під час вагітності, може призвести до втрати плоду.

Характерна для вітаміну Е користь - це насамперед захист клітинних мембран, білка, жирів та ДНК від вільних радикалів.
Він має протизапальну дію та захищає серцево-судинну систему, діючи проти утворення тромбів та розширюючи судини. Вітамін Е важливий і для імунітету, оскільки захищає клітини від бактерій та вірусів.

Це один із особливо функціональних вітамінів для жінок: необхідний для вагітних для здорового розвитку плоду, а ще полегшує передменструальний синдром, покращує роботу внутрішніх статевих органів, відтерміновує початок менопаузи.
Використовують цей вітамін і для волосся, він припиняє випадіння та є профілактикою від посічених кінців та сухості.

Вітамін Е для шкіри - один із найкращих зволожуючих та відновлюючих засобів. Він стимулює синтез білків для продукування нових клітин, швидко регенерує та знімає запалення, та загоює опіки та рани.
На шкіру цей вітамін наносять навіть у рідкому вигляді, він підтримує ліпідний бар‘єр - з його допомогою можна подолати сухість, чутливість та стягнутість шкіри і захищає від сонячних опіків.

Для чоловіків вітамін Е необхідний для підтримки та покращення стану серцево-судинної системи (оскільки вони більш схильні до такого типу захворювань), покращення зору та витривалості під час фізичних навантажень.

Вітамін Е капсули та таблетки дуже зручні для вживання, порівняно з краплями. Саме тому ми пропонуємо в інтернет-магазин Nutrix сертифікований за міжнародними стандартами Вітамін Е вибраних виробників.