Каталог товарів

Назад

Фільтр

Ціна

Звернути

-

грн


Бренди

Звернути

Кількість в упаковці

Звернути

Країна-виробник

Звернути

Форма випуску

Звернути

Вітамін A

Сортування:

Фільтр:

Популярність (починаючи з високого)

Відкрити список

Вітамін А у багатьох асоціюється з морквиною та хорошим зором, хоча насправді він - основний елемент у лікуванні захворювань шкіри та її механічних пошкоджень.

Вітаміни групи А складаються з ретиноїдів та каротиноїдів, що у певних пропорціях розподіляються по тілу, здебільшого зосереджуючись у печінці.
Їх рівень в організмі впливає на стан багатьох органів.

Перш ніж озвучити їх користь та функції, розповімо про дефіцит вітаміну А, який зустрічається майже в кожної людини.

Симптоми нестачі вітаміну А

Найбільш виразною ознакою нестачі вітаміну А є погіршення гостроти зору, зокрема здатність очей адаптовуватись до темряви, кон'юнктивіт, запалення слизової оболонки ока та інші проблеми.
Симптомами також є сухість шкіри, зуд, висипання та порушення процесів загоєння ран, повільне відновлення після обмороження, загострення псоріазу та захворювань поверхні епітелію на кшталт екземи. Особливо помітним є брак вітаміну А для лиця.
Обличчя в першу чергу сигналізує про дефіцит пігментацією, передчасними ознаками старіння та зневодненням шкіри.
Нестача вітаміну А також проявляється у надмірному випадінні волосся та лупі. Окрім цього, серед симптомів помічається зниження імунітету, загострення хронічних захворювань дихальної системи, кишечника, проблеми опорно-рухового апарату (ламкість кісток), порушення роботи репродуктивних органів.

Користь вітаміну А

Функції вітаміну А спрямовані на загальне зміцнення організму, зокрема він стимулює роботу залоз, які захищають від інфекцій, бере участь в обміні мінералів в організмі (саме це впливає на стан кісток), зміцнює слизові оболонки шлунка та дихальних шляхів.
Лій (шкірний жир), що починає виділятись на голові, змащує поверхню і таким чином вітамін А для волосся здійснює зволожуючу дію - зникає сухість та ламкість.

Та найважливішим є вплив цього вітаміну на епітелій: він сприяє поділу клітин та їхньому оновленню - регенерація в тканинах стимулює зникнення пігментних плям та повертає еластичність.
Також результатом дії вітаміну А для шкіри є зникнення ознак старіння та зменшення комедонів. Для людей з акне це необхідність, адже окрім запальних процесів, цьому захворюванню також характерне утворення рубців та плям на місці висипання. У таких випадках дерматологи часто рекомендують препарати з ретинолом для вжитку на обличчі, проте при неправильному дозуванні це може призвести до дерматиту та надмірної сухості і чутливості.

Саме тому для запобігання побічній дії, варто вживати вітамін А в капсулах - таким чином він поглинається кишечником та постачається у всі органи з кров’ю відповідно до потреб організму.

Будь-який гіповітаміноз виявляється порушеннями функцій внутрішніх систем, тому важливо слідкувати за його вмістом у клітинах за допомогою лабораторних аналізів. Стан здоров’я загалом залежить від багатьох чинників - оптимальний час сну, збалансоване харчування, уникнення стресів, гігієна та догляд за тілом, клімат та спосіб життя. Та часто ми і не здогадуємось, що за втомою ховається відсутність необхідних вітамінів, зокрема подібні симптоми можуть вказувати на нестачу вітаміну А.

Важливо не лише відслідковувати симптоми, але й консультуватись з лікарем, оскільки неприємні побічні наслідки має і надмірне вживання будь-яких речовин.
Особливо важливо правильно визначити дозування для дітей, оскільки в них недостатня кількість вітаміну А призводить до затримки росту та ослабленого імунітету, а передозування впливає на зниження апетиту.

Ми рекомендуємо уважно підходити до вибору виробника та детально вивчати склад, адже дуже важливо купити вітамін А відповідної якості, уникаючи підробок. Саме тому, на нашому сайті представлені сертифіковані капсули, що визнані на світовому ринку та зарекомендували себе бездоганною репутацією та відгуками клієнтів.