Каталог товарів

Назад

Фільтр

Ціна

Звернути

-

грн


Алергени

Звернути

Бренди

Звернути

Кількість в упаковці

Звернути

Країна-виробник

Звернути

Форма випуску

Звернути

Вітаміни для майбутніх мам - одна з найважливіших складових гармонійного розвитку дитини. Оскільки більшість людей страждають на гіповітамінози тих чи інших мікро- та макроелементів, жінкам, які готуються до материнства особливо важливо підтримувати баланс у організмі.

Найкращі вітаміни для вагітних - ті, які узгоджені з гінекологом. Не рекомендуємо вживати будь-які медикаменти та добавки без результатів аналізів та консультацій з лікарем. Самолікування небезпечне для здоров‘я. На нашому сайті вам готові допомогти кваліфіковані фармацевти, які можуть порадити які бади для вагітних будуть ефективні для вживання у відповідних дозуваннях.

Ще під час планування зачаття варто почати збагачення організму нутрієнтами. Перш за все тому, що будь-якого раціону харчування в сучасній екології недостатньо для того, щоб отримати добову норму кожного елементу.
Вітаміни при вагітності вкрай необхідні не лише для самопочуття матері, але й для здорового розвитку плоду.

  • Одним із найважливіших є вітамін В9 - фолієва кислота, який при розвитку плоду виростає у добовій потребі вдвічі.
  • Саме він формує плаценту та нервову трубку в дитини, тому його дефіцит може не лише стати причиною патологій, але й викидня та завмирання вагітності. Усі нутрієнти групи В необхідні вітаміни для майбутніх мам, бо вони налаштовують обмін речовин між жінкою та плодом, впливають на засвоєння корисних елементів та розвиток основних внутрішніх систем дитини.
  • Вітамін Е - антиоксидант, що відповідає за наповнення киснем клітин та м'язовий тонус матері.
  • Вітамін Д - впливає на засвоєння кальцію та фосфору.
  • Вітамін А - незамінний від першого дня вагітності, оскільки формує серце та органи його системи.


Лікарі рекомендують вживати комплексні вітаміни для вагітних ще й тому, що в них є перелік необхідних мінералів:

  • Йод, який сприяє розвитку ментальних здібностей дитини. Його нестача, так само як і дефіцит вітамінів для вагітних, може призвести до ризиків викидня або смерті новонародженого, а також порушень у ЦНС у дитячому віці;
  • Цинк - крім того, що він повертає вагітній жінці здоров‘я шкіри та волосся, саме він забезпечує формування системи органів та здорову вагу дитини.
  • Організм жінки, яка виношує дитину потребує вдвічі більше добової норми заліза.
  • Кальцій - запорука здоров‘я нервової системи, кісток та м‘язів


Також можна отримати і декілька нутрієнтів, що дуже важливі для легкого протікання вагітності, якщо купити вітаміни для вагітних, збагачені омегою-3 (вона будує сітківку ока та мозок), лютеїном (потрібно вживати для з збереження зору матері та дитини навіть під час періоду лактації) та рутином (це антиоксидант, який має протизапальну дію та допомагає погасити алергічні реакції. Також вживання вітаміну Р є профілактикою варикозу).

Фармацевти на нашому сайті надають консультації, які комплексні вітаміни для вагітних найкращим чином забезпечують добову норму усіх необхідних елементів без ризику передозування.