Каталог товарів

Назад

Фільтр

Ціна

Звернути

-

грн


Бренди

Звернути

Кількість в упаковці

Звернути

Країна-виробник

Звернути

Форма випуску

Звернути

Мінерали та вітаміни після 45 років кожному з нас необхідні, як ніколи раніше.
Достатньо лише зробити аналізи, щоб дізнатись яких конкретно мікро- та макроелементів бракує, щоб приступити до консультації із сімейним лікарем або фармацевтом на нашому сайті Nutrix та підібрати кращі вітаміни після 45 років. Не варто зволікати із розвитком гіповітамінозу, адже він може знайти вираження у суттєвому погіршенні здоров‘я та навіть розвитку незворотних невтішних діагнозів.

Лікарі все частіше рекомендують саме американські вітаміни після 45 років пацієнтам, що страждають від нестачі певних елементів і також при загальному зниженні рівня вітамінів у організмі.

Симптомами для того, щоб здійснити обстеження та купити вітаміни для жінок після 45 років є:

  •  уповільнення метаболізму, яке сприяє збільшенню ваги
  •  зморшки та пігментні плями, а також сухість шкіри
  •  ослаблене волосся та ламкі нігті
  •  емоційна нестабільність
  •  загострення хронічних захворювань
  •  безсоння
  •  зниження статевого потягу та нерегулярність циклу

Які вітаміни пити жінці після 45 років, зважаючи на гормональну перебудову, щоб допомогти збалансувати самопочуття, психічний стан та зберегти якнайдовше красиве волосся та молоду шкіру?

Рекомендовані вітаміни для жінок після 45 років для підтримки загального здоров‘я та уповільнення процесів передчасного старіння є:

Оптимальним варіантом є комплексні вітаміни для жінок після 45 років, тому що у їхньому складі є ще й інші вкрай необхідні елементи: магній, залізо, йод, цинк, селен, кальцій, хром та багато інших сполук, які розраховані у відповідному дозуванні до денних потреб організму.

Подібно до жінок, є також і обов‘язкові вітаміни для чоловіків після 45 років, які забезпечують збереження функціональність організму - це усі вищеназвані вітаміни, та додатково цинк, l-карнітин, ліпоєва кислота та біотин. Вони також є представлені у асортименті Nutrix як у індивідуальному дозуванні, так і комплексно.
Уся продукція сертифікована.