Каталог товарів

Назад

Фільтр

Ціна

Звернути

-

грн


Бренди

Звернути

Кількість в упаковці

Звернути

Країна-виробник

Звернути

Форма випуску

Звернути

В організмі дорослої здорової людини міститься 2,5–4,5 г заліза. Даний елемент відіграє важливу роль для багатьох важливих біохімічних реакцій і забезпечує гарне самопочуття. Залізо виступає основним складовим компонентом гемоглобіну, який входить до складу еритроцитів — червоних кров'яних тілець. Вони відповідають за транспортування кисню по всьому організму і сприяють виведенню вуглекислого газу.

Залізо присутнє в складі різних ферментів, які сприяють розщепленню токсинів, допомагають боротися з вірусами та бактеріями, трансформують отримані з їжі калорії в енергію та стимулюють обмінні процеси. Достатня кількість заліза в тілі людини є запорукою гарного самопочуття, привабливої зовнішності та міцного здоров'я.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я проблема дефіциту заліза актуальна для 60% жителів нашої планети. Дорослому чоловікові щодня необхідно 10 мг заліза, жінці — 15 мг, а дітям різного віку — від 5 до 15 мг. З їжі можна отримати лише 10–15% необхідної кількості даного елемента, а усунути суттєвий дефіцит заліза можна тільки за допомогою спеціальних препаратів — вітамінів і добавок.

Залізо вітаміни містять й інші корисні речовини — вітаміни А, В12 і С, марганець, фолієва кислота, мідь. У поєднанні з даними елементами залізо краще засвоюється організмом. Призначати залізо в таблетках повинен лікар. Добавки використовуються в складі комплексної терапії, а також призначаються для профілактики анемії. Найпоширеніша форма випуску таких засобів — таблетки та капсули.

Рекомендації до застосування залізо вітамінів

Будь-які добавки із залізом рекомендується пити тільки після консультації з лікарем. При цьому потрібно дотримуватися дозування та деяких додаткових рекомендацій, щоб не зашкодити своєму організму.

Залізо вітаміни не рекомендується вживати при інфекційних захворюваннях, їх також не можна поєднувати з деякими лікарськими препаратами (левоміцетином, антацидними засобами та ін.). Вживання добавки одночасно із засобами, що містять кальцій, уповільнює процес всмоктування заліза. Перед прийомом добавок одночасно з іншими медикаментами лікар повинен визначити сумісність препаратів.

Щоб організм краще засвоював залізо в таблетках та капсулах, їх рекомендується вживати натщесерце. Добавки при цьому ковтають цілими, не розжовуючи, оскільки при контакті із залізо вмісними препаратами зубна емаль починає темніти.

Приймаючи залізо вітаміни, важливо періодично здавати біохімічний аналіз крові. Це допоможе контролювати кількість даного елемента в тілі людини та дозволить лікарю корегувати дозування добавки.

Кому варто приймати залізо в таблетках?

При нестачі заліза з'являються різні хвороби, а однією з найнебезпечніших недуг є залізодефіцитна анемія. Її причинами стають відсутність необхідних поживних речовин у продуктах зі щоденного раціону, наявність рясних кровотеч різної природи, хвороби кишківника та ендокринної системи. Потреба в залізі зростає у період вагітності та лактації. За таких умов норма споживання даного елемента збільшується до 20 мг на добу.

Розпізнати брак заліза можна за специфічними симптомами. Шкіра людини стає блідою, на долонях і підошвах ніг утворюються дрібні тріщини, можливі головні болі. При дефіциті заліза погіршується стан волосся, нігтів — вони стають ламкими. Людина постійно відчуває втому і занепад сил, частіше хворіє на простудні захворювання. Іноді виникають розлади травлення.

При наявності таких симптомів рекомендується зробити біохімічний аналіз крові. Він дозволяє точно визначити відсоток вмісту заліза в організмі та обрати препарат, що найкращим чином компенсує нестачу даного елемента.

Як правильно підібрати залізо в таблетках?

Перед тим, як приймати залізо вітаміни, необхідно отримати консультацію лікаря. Він допоможе з'ясувати причину дефіциту даного елемента в організмі, підбере потрібний вид препарату, розрахує його дозування і визначить тривалість курсу прийому добавки.

Різні типи таблеток і капсул, що містять залізо, відрізняються своєю дією на організм, тому застосовуються у різних випадках. Лікарські препарати містять так зване двовалентне залізо. При важкій анемії найчастіше призначається глюконат заліза або сульфат заліза. Ці таблетки піднімають рівень гемоглобіну в організмі вже через пару тижнів. Такі препарати застосовуються виключно з лікувальною метою, приймаються під суворим контролем лікаря і мають деякі протипоказання, а передозування ними призводить до негативних побічних ефектів.

Залізо вітаміни та БАДи застосовуються для профілактики анемії та на її початкових стадіях. Вони містять тривалентне залізо, яке набагато простіше переноситься організмом людини, не викликає побічних ефектів. Але такі добавки повільніше засвоюються, тому ніколи не використовуються як основний засіб при лікуванні анемії на серйозній стадії. Добавки із залізом випускаються у формі капсул і таблеток, а вживати їх можна постійно або курсами по 2-3 місяці.

Ціна залізо вітамінів у магазині Nutrix

Для профілактики анемії рекомендується пити залізо в таблетках ціна яких залежить від складу. Такі добавки містять цілий комплекс корисних елементів і випускаються у формі таблеток і капсул. Купити їх можна в інтернет-магазині Nutrix. На сайті представлений широкий асортимент препаратів від кращих виробників.

Фахівці магазину нададуть детальну консультацію по будь-якій групі добавок і дадуть відповідь на всі питання покупця. Представлена на сайті Nutrix продукція має сертифікати якості, всі добавки безпечні для здоров'я. Товари мають прийнятну вартість, оскільки продукція закуповується безпосередньо у виробника, без посередників. Замовлення зручно оформити онлайн або телефоном. Доставка добавок можлива в будь-яке місто України.