Каталог товарів

Назад

Фільтр

Ціна

Звернути

-

грн


Бренди

Звернути

Кількість в упаковці

Звернути

Країна-виробник

Звернути

Форма випуску

Звернути

Пробіотики

Сортування:

Фільтр:

Популярність (починаючи з високого)

Відкрити список

Натуральні пробіотики – це мікроорганізми, які сприятливо діють на організм. Вперше новонароджене дитя отримує їх ще під час народження та протягом всього життя Bacteroides, Lactobacillus, Bifidobacterium необхідні бактерії для кишечника для нормалізації його основних функцій та зміцнення захисних процесів організму.

Показання до вживання пробіотиків:

  • шкідливі звички та забруднена екологія,
  • недостатня кількість клітковини у раціоні,
  • надмірна кількість вуглеводів,
  • прийом антибіотиків,
  • запалення,
  • алергія,
  • метеоризм,
  • здуття.


Протипоказання: індивідуальна чутливість та гострий панкреатит.

Пробіотики передусім корисні бактерії для кишечника – вони утворюють здоровий баланс із шкідливими бактеріями, які з’являють при недостатньо правильному харчуванні, режимі сну та психічному стані. Наявність пробіотиків гарантує бар’єрну (захисну) функцію кишечника. Особливо важливо вживати їх після курсу антибіотиків, адже відсутність потрібних бактерій викликає здуття живота, діарею, виразки, подразнення для кишечника та може зумовити захворювання печінки.

Порушення мікрофлори кишечника негативно впливає на функціональність організму в цілому – через це зупиняється процес засвоєння усіх вітамінів, нормалізація тиску та поділ і оновлення клітин, а це незамінні учасники усіх процесів кожної системи для здоров’я органів.

Препарати для відновлення мікрофлори кишечника допомагають швидко позбутись вищеназваних симптомів. Рекомендовано пробіотики купити при будь-яких пошкодженнях слизової кишечника, адже вони допомагають швидко відновити мікрофлору.

Доведено, що деякі види пробіотиків мають профілактичну дію на серцево-судинну систему завдяки молочній кислоті.

Пробіотики в капсулах також часто рекомендовані як препарат для імунітету: якщо обрати його для дітей -  знизиться ризик появи алергії, також для дорослих це профілактика аутоімунних захворювань та ревматоїдного артриту. Крім того, допомагає виробити стійкість організму до інфекційних захворювань (шкіри, кишківника та статевих органів у жінок, де дуже чутлива до впливів мікрофлора).

Рекомендуємо проконсультуватись із сімейним лікарем або фармацевтом Nutrix перед початком курсу, а самі пробіотики купити на нашому сайті, оскільки тут весь асортимент має міжнародну сертифікацію та відповідає нормам якості.