Каталог товарів

Назад

Фільтр

Ціна

Звернути

-

грн


Алергени

Звернути

Бренди

Звернути

Кількість в упаковці

Звернути

Країна-виробник

Звернути

Форма випуску

Звернути

Клітковина

Сортування:

Фільтр:

Популярність (починаючи з високого)

Відкрити список

Клітковина – складні вуглеводи або харчові волокна, яка містяться у продуктах рослинного походження. Вони не перетравлюються організмом та не засвоюються, але необхідні для справного функціонування кишечника і використовується його бактеріями для багатьох функцій. Поділяється цей елемент харчування на розчинний та нерозчинний і потрібен нашому організму в пропорціях 3:1.

Для чого потрібна клітковина?

  • Уповільнює процес засвоєння нутрієнтів, в тому числі цукор і таким чином нормалізує рівень глюкози в крові.
  • Знижує рівень шкідливого холестерину, що допомагає уникнути або полегшити перебіг захворювань серця.
  • Взаємодіючи зі слиною, клітковина допомагає знищити бактерії у ротовій порожнині.

Основна користь клітковини у її абсорбуючій здібності – проходячи шлунково-кишковий тракт, вона вбирає у себе залишки іншої неперетравленої їжі, запобігаючи розмноженню бактерій розкладу та інтоксикації. Тим самим, сприяє правильній роботі травної системи.

Клітковина для кишечника

Клітковина не лише самостійно всотує шкідливі речовини, але й стимулює до аналогічних функцій стінки кишечника. Вона активує ферменти, які потрібні для перетравлення їжі.

Клітковина для схуднення

Один із найпростіших методів відчути ситість без зайвих кілограм – включити в раціон клітковину. В процесі травлення вона наповнюється водою і дає в мозок хибне відчуття наповненості та сигналізує про насичення.

Клітковина добавкою дозволяє запевнити денну норму незалежно від вашого раціону та профілактично діяти проти ожиріння, цукрового діабету, порушень серцево-судинних та шлунково-кишкових захворювань. Для побудови міцного імунітету важливо максимально збалансовувати нутрієнти за допомогою продуктів харчування або біологічно активних добавок, особливо важлива для раціону вітамін с і клітковина для уникнення застуди.

Рекомендуємо купити клітковину на нашому сайті Nutrix, за потреби також тут можна проконсультуватись з фармацевтом щодо вживання. Важливо супроводжувати курс достатньою кількістю води, адже саме взаємодіючи з рідиною, речовина може виконувати свої функції.