Каталог товарів

Назад

Фільтр

Ціна

Звернути

-

грн


Бренди

Звернути

Кількість в упаковці

Звернути

Країна-виробник

Звернути

Форма випуску

Звернути

Ферменти

Сортування:

Фільтр:

Популярність (починаючи з високого)

Відкрити список

Ферменти для травлення або ензими – це структури білка, що збагачені різними амінокислотами. Організм синтезує їх у великій кількості та різними цілями: одні ферменти розщеплюють білок, інші – жири, третій – лактозу і так далі.
Вони супроводжують їжу – поступово перетворюючи її на простіші і простіші елементи починаючи з ротової порожнини - саме тому, важливе тривале пережовування: що дрібнішою стає їжа, то більше вона взаємодіє із ензимами і в подальшому організму легше засвоїти потрібні елементи.

Ферменти для шлунка

Саме вони і утворюють шлунковий сік (пепсин), які і є наступним етапом в розщепленні їжі. З шлунка їжа потрапляє у кишечник, де відбувається основний процес травлення. Ферменти виробляє підшлункова залоза, яка виробляє панкреатичний сік, що розщеплює усі поживні речовини. Фінальним етапом є взаємодія близько 20 ферментів тонкої кишки, де поступово завершується процес травлення.

Недостатня кількість ферментів зазвичай характерна ознака запальних захворювань – наприклад про дефіцит ферментів підшлункової залози свідчить панкреатит, також синтез припиняється при запаленні кишечника, гастриті та подразненнях слизової шлунку, яку зумовлюють деякі аутоімунні захворювання.
Та у переважній більшості випадків травні ферменти не виробляються у достатній кількості, коли організм не може засвоїти занадто велику порцію їжі. Переїдання та незбалансована дієта, сповнена жирних та гострих страв, а також алкоголь сприяють неповноцінному травленню – і тоді залишки їжі, що залишаються в організмі стають причиною розвитку бактерій, утворенню запальних процесів та інших неприємних наслідків.

Симптоми нестачі ферментів:

  • Відчуття важкості у верхній частині живота
  • Здуття та метеоризм
  • Печія
  • Неприємний присмак у ротовій порожнині
  • Нудота
  • Великі рідкі випорожнення

Наслідками для всього організму стає м'язова слабкість, анемія, неврози, погіршення зору, зниження репродуктивної функції та ослаблення нігтів та волосся.

Ферментні препарати допомагають налагодити систему травлення і рекомендовано на період лікування харчуватись маленькими порціями та відмовитись від алкоголю.

Ферменти для дітей не варто вживати без консультації із сімейним лікарем, оскільки мікрофлора дитини, як і травна система дуже чутливі до процесів засвоєння їжі і лікування дефіциту ферментів потребує уважного підбору компонентів.

Зручно ферменти купити у нашому онлайн-магазині Nutrix, де продукція постачається напряму від виробника з відповідними міжнародними сертифікатами якості. Надсилаємо по всій Україні.