Каталог товарів

Назад

Фільтр

Ціна

Звернути

-

грн


Бренди

Звернути

Кількість в упаковці

Звернути

Країна-виробник

Звернути

Форма випуску

Звернути

Хлорела

Сортування:

Фільтр:

Популярність (починаючи з високого)

Відкрити список

Хлорела препарат на основі одноклітинної водорості яскраво зеленого кольору, який йому надає хлорофіл. Складається на 60% з білка, а також містить багато заліза, вітаміну С та жирні кислоти такі як, омега-3. Вітаміни групи В, калій, магній, кальцій, цинк та фолієву кислоту.
Хлорела має користь абсолютно для кожної людини, саме тому її відносять до суперфудів – препаратів рослинного походження, які допомагають покращити стан здоров’я.

Якими властивостями наділена суха хлорела для людського організму?

  • Як потужний антиоксидант з’єднує поодинокі радикали і таким чином ефективно уповільнює процеси старіння
  • Зміцнює імунітет
  • Має протизапальну дію
  • Виводить токсини
  • Підтримує баланс мікрофлори органів травлення
  • Пришвидшує метаболізм, тому зумовлює очищення організму та схуднення
  • Знижує рівень холестерину та збалансовує рівень цукру
  • Допомагає у загоєнні ран, опіків та виразок
  • Підвищує витривалість під час фізичних навантажень (особливо це корисно для спортсменів)

Хлорела в таблетках часто зустрічається як препарат для вегетаріанців, оскільки ця рослина насичує організм білком та покращує засвоєння інших продуктів.

Хлорела для вагітних та жінок в період лактації може бути включена у раціон виключно за згоди лікаря. Обов’язково консультуватись із своїм сімейним лікарем, гінекологом та фармацевтом (на нашому сайті доступна ця послуга безкоштовно).
Оскільки є ризик алергічної реакція хлорела для дітей теж узгоджується з сімейним лікарем, аби уникнути побічної дії або передозування.

Протипоказання до вживання цього препарату: гемохроматоз (порушення обміну заліза), аутоімунні захворювання, підвищене згортання крові та несприйняття йоду.

Покази до вживання хлорели:

дисбактеріоз, бронхіт, отруєння металами, діабет, герпес, цистит, відкриті рани, кадидоз, простата, гострі та хронічні бактеріальні та вірусні захворювання, атеросклероз, фарингіт, опіки та реабілітація після хірургічного втручання – у всіх цих захворюваннях у лікуванні може допомогти хлорела, купити яку можна в онлайн магазині Nutrix.