Каталог товарів

Назад

Фільтр

Ціна

Звернути

-

грн


Бренди

Звернути

Кількість в упаковці

Звернути

Країна-виробник

Звернути

Форма випуску

Звернути

Гуарана

Сортування:

Фільтр:

Популярність (починаючи з високого)

Відкрити список

Екстракт гуарани добувається з вічнозеленого куща, який росте в Бразилії, Парагваї, Колумбії, Венесуелі, Перу та лісах Амазонки. Він вирізняється червоним суцвіттям та чорно-білими плодами. Рослина виростає навіть до 12 метрів та відноситься до ліан. Зерна гуарани обсмажують, перетирають у порошок та використовують у препаратах та добавках.

Гуарана вважається енергетиком завдяки своєму складу: вітаміни А та Е, група В (В1 та В2), рідкісний вітамін РР, цинк, натрій, магній, марганець та гуаранін та кофеїн у великій кількості.
Також у складі помічено дубильні речовини, амід, теобромін, сапонін та теофілін.

Гуарана ефективно використовується у медицині в ролі стимулятора серцево-судинної системи: вона підвищує тонус судин, активізує роботу серця, піднімає тиск, допомагає уникнути тромбів та підвищує рівень холестерину, покращує кровообіг.

Властивості гуарани:

  • дубильні речовини зміцнюють стінки шлунку та кишківника, таким чином врівноважуючи роботу системи травлення;
  • зерна мають протизапальну дію, їх вживають при інфекційних захворюваннях органів травлення;
  • гуарана активізує метаболізм та виводить токсини, тому її вживають як засіб проти надмірної ваги;
  • екстракт позитивно стимулює роботу нервової системи, сприяючи концентрації;
  • покращує настрій та знімає відчуття постійної втоми.

Дуже часто рекомендують купити гуарану і для спортивного харчування, що цілком виправдано, адже її вміст кофеїну в 5 разів перевищує каву, а разом з тим не виникають характерні побічні ефекти вживання кави – перезбудження та підвищене серцебиття.

Щодо протипоказань до вживання екстракту гуарани, до них відносять: вагітність та період лактації, дитячий або похилий вік, наркозалежність захворювання: атеросклероз, психічні розлади, цукровий діабет, гіпертонія.

Передозування гуараною супроводжується підвищеним тиском, частим сечовипусканням, нервовим збудженням, спазмами, безсонням.

Запрошуємо купити гуарану в онлайн-магазині Nutrix, де її можна обрати у формі порошку, капсул чи в таблетках. Весь асортимент сертифіковано за міжнародними стандартами.