Каталог товаров

Цитруллин маалат, BiotechUSA, Citrulline Malate, 90 капсул, 2200 мг

Цитруллин маалат, BiotechUSA, Citrulline Malate, 90 капсул, 2200 мг

Артикул:

00-00001002

Штрих-код:

5999076234219

0 отзывов

Бесплатная доставка
При заказе от 1000 грн

351 грн

Купить в один клик

Цитрулін малат — це органічна сіль, що здатна зв'язувати та виводити молочну кислоту з м'язів. Відповідно, вживання дієтичних добавок з цитруліном малатом зменшує неприємні відчуття після тренувань. Дослідження показують, що цитрулін малат підвищував витривалість як в атлетів, так і у звичайних людей, які мали регулярні фізичні навантаження. Цитрулін малат підвищує рівень аргініну ефективніше за дієтичні добавки з аргініном. Орнітин, цитрулін та аргінін залучені в сечовому циклі, який має на меті вивести продукти обміну білка. Відповідно орнітин перетворюється в цитрулін, далі — аргінін. Аргінін, крім того, що бере участь в метаболізмі протеїнів, забезпечує судинорозширювальний ефект. Краще кровопостачання дає можливість поживним речовинам швидше поступати до м'язових волокон, пошкоджених після тренування.

Рекомендації щодо вживання: Вживати до 3-х капсул на добу перед або після тренування. Склад на порцію (3 капсули): Цитрулін малат 3300 мг. Інші компоненти: гліцерин, очищена вода, барвник, мікрокристалічна целюлоза, рослинний желатин.

Застереження: Перед вживанням проконсультуйтеся зі спеціалістом. Не призначений для вживання вагітними жінками та жінками, котрі годують грудьми.

Основные характеристики

Форма выпуска

Капсулы

Количество в упаковке

50 — 99

Страна-производитель

Венгрия

Бренды

BioTechUSA

Отзывы покупателей 0

Редагувати

У этого товара пока нет отзывов. Будьте первым - оставьте отзыв!

Отзывы о продукте

Фамилия и имя

Email

Комментарий

Оценка