Каталог товаров

L-Карнітин, BioTechUSA, L-Carnitine Effervescent, (лимон), 20 таблеток

L-Карнітин, BioTechUSA, L-Carnitine Effervescent, (лимон), 20 таблеток

Артикул:

00-00001371

Штрих-код:

5999076215775

0 отзывов

Бесплатная доставка
При заказе от 1000 грн

Нет в наличии

168 грн

Сообщить о наличии
Спасибо за ваше обращение! Мы сообщим о наличии товара с помощью электронного письма

Купить в один клик

Л-карнітин – амінокислота, котра може наблизити Вас до бажаних результатів швидше та ефективніше. Основна її функція – переносити жирні кислоти в мітохондрії, енергетичні станції клітин, для їхньої утилізації та отримання енергії. Завдяки цьому, крім жироспалювання, ви отримуєте додаткову енергію. Підтримуючи дефіцит калорій, достатню фізичну активність та адекватний водний баланс, у Вас є усі шанси досягнути бажаних форм в коротший термін.

Л-карнітин в нормі синтезується в організмі, та його вистачає лише для задовлення базових потреб організму. Процес схуднення не відноситься до базових і саме тому власного карнітину у більшості випадків недостатньо для того, щоб максимально швидко скинути вагу. L-Carnitine BioTechUSA Effervescent поповнить кількість карнітину в організмі та налаштує Вас на правильну хвилю.

Крім того, карнітин підтримує серцево-судинну систему. Враховуючи те, що серце особливим органом, завдяки тому кардіоміоцити скорочуються завдяки власному автоматизму, воно потребує великої кількості енергії.

Л карнітин, у тому числі, постачає міокард та його мітохондрії поживними речовинами – жирними кислотами, звідки додатково отримує енергію.

Для кого підійде карнітин:
Для схуднення при дефіциті калорій
Для підтримки серцево-судинної системи
Для пришвидшення відновлення

Чому саме L-Carnitine BioTechUSA Effervescent:
Зручний формат
Смачний напій
Європейська якість
Без цукру
Безпечна та дієва доза в одній шипучій таблетці

Рекомендации относительно потребления: принимать раз в день за 30 мин до тренировки напиток с 1 таблетки, растворенной в 200 мл воды.

Состав
L-карнитин L-тартрат 500 мг, в том числе l-carnitine 335 мг.

Другие ингредиенты: лимонная кислота, карбонат натрия (как регулятор кислотности), сорбит (наполнитель), ароматизаторы, сукралоза (подсластитель), рибофлавин (краситель).

Не употреблять лицам с индивидуальной чувствительностью к любым компонентам. Не употреблять детям, беременным и кормящим матерям. При употреблении любых медикаментов или при любых заболеваниях обязательна консультация врача. Хранить в темном, прохладном, сухом месте, недоступном для детей.

Отзывы покупателей 0

Редагувати

У этого товара пока нет отзывов. Будьте первым - оставьте отзыв!

Отзывы о продукте

Фамилия и имя

Email

Комментарий

Оценка