Каталог товарів
Сік артишоку, Сокологія, Sok z karczocha, 500 мл
Сік артишоку, Сокологія, Sok z karczocha, 500 мл
Сік артишоку, Сокологія, Sok z karczocha, 500 мл
Сік артишоку, Сокологія, Sok z karczocha, 500 мл

Сік артишоку, Сокологія, Sok z karczocha, 500 мл

5 відгуків

Артикул:

00-00000994

Основні характеристики

Форма випуску

Рідина

Країна-виробник

Польща

Кількість в упаковці

500 мл

Бренди

Сокологія


340 грн

Купити в один клік

Сік артишоку
Артишок унікальний за своїм складом, адже містить вітамін С, вітамін Е, залізо, калій, магній, фосфор та безліч антиоксидантів. Його широко використовують у якості жовчогінного засобу, гепатопротектора, а також для регуляції рівня глюкози в крові.
Сік артишоку Сокологія
100% сік артишоку виготовлений під наглядом наукових лабораторій згідно зі стандартами, які дозволяють зберегти максимум користі натурального продукту. Реалізується у темній скляній тарі, котра мінімізує вплив випадкового потрапляння сонячних променів. Скляна пляшка підлягає повторній переробці. Сокологія дбає про Ваше здоров’я та здоров’я планети.
Користь соку артишоку
Має гепатопротекторні властивості
Антиоксиданти артишоку захищають гепатоцити від пошкодження продуктами обміну алкоголю, жирної їжі та медикаментів. Така дія дає можливість клітинам печінки відновлюватись самостійно та продовжувати свою нормальну роботу.
Є відмінним жовчогінним засобом
Першочергове застосування артишоку і найвідоміша його властивість є саме жовчогінний ефект. Це означає, що жовч швидше евакуюється з жовчного міхура, не спричиняючи застою. Далі, потрапляючи в кишківник, ця жовч емульгує жири та покращує їхнє перетравлення ферментами підшлункової залози. Вживання соку артишоку зменшує важкість після їжа та інші неприємні відчуття.
Допомагає скинути зайві кілограми
Завдяки жовчогінним властивостям, сік артишоку пришвидшує метаболізм. Це запускає мобілізацію “старих” жирових відкладень та мінімізацію відкладення нових.
Знижує “поганий” холестерин
Жирні кислоти соку артишоку підвищують рівень “хорошого” холестерину. Таким чином балансується відношення між рівнями фракцій ліпідів у людей з їхніми високими рівнями. Це хороша профілактика атеросклерозу та вісцерального ожиріння. Крім того, артишок містить лютеолін, який перешкоджає надмірному утворенню внутрішнього холестерину.
Регулює артеріальний тиск
Вживання соку артишоку підвищує рівень ендогенного оксиду азоту, що сприяє релаксації периферичних кровоносних судин. Внаслідок цього відбувається поступове зниження артеріального тиску.
Відгук про товар

Прізвище та ім’я

Email

Комментар

Оцінка

Відгуки покупців 5