Каталог товарів

Назад

Фільтр

Ціна

Звернути

-

грн


Бренди

Звернути

Кількість в упаковці

Звернути

Країна-виробник

Звернути

Форма випуску

Звернути

Олія примули вечірньої

Сортування:

Фільтр:

Популярність (починаючи з високого)

Відкрити список

Масло вечірньої примули складається з альфа- та гамма-лінолевої кислоти (Омега-6), а також вітамінів С та Е, групи В, та усіх мінералів, які необхідні нашому організму: натрій, кальцій, калій, залізо та цинк.
Ця олія отримана шляхом холодного віджиму з рослини Примула Вечірня (інша назва - Первоцвіт), її дія на людський організм вивчена та досліджена науковцями, тому активно використовується у медицині та косметології.

Масло примули вечірньої допомагає у лікуванні захворювань шкіри:

  • зменшує кількість запальних процесів під час загострення акне, сприяє загоєнню його рубців та залишків після лікування;
  • це один з небагатьох засобів у лікуванні екземи та псоріазу та інших інфекцій епітелію;
  • повертає шкірі пружність, еластичність та зволоження, відтерміновуючи таким чином передчасне старіння та розгладжує зморшки;
  • зміцнює ламкі нігті;
  • діє як антиоксидант на вільні радикали.

Є показання до вживання цієї добавки і у випадку проблем із волоссям: при пошкодженому, слабкому, тонкому волоссі, яке повільно росте та втратило блиск.

Масло примули вечірньої властивості проявляє і у боротьбі з ознаками передменструального синдрому (ПМС) у жінок:

  • дискомфорт внизу живота;
  • підвищеній роздратованості;
  • депресивних розладах;
  • біль у грудях;
  • при розладах менструального циклу.

Масло вечірньої примули стабілізує гормональний фон і сприяє зачаттю, а також часто призначається гінекологами в період вагітності.
 
Також вживання добавки у капсулах знижує частоту припливів у період менопаузи.
Курс масла примули вечірньої рекомендують для поступового зниження ваги при серйозних захворюваннях, після пластичних операцій та хірургічних втручань через шкіру.

Корисні властивості Олії примули

Олія примули знімає симптоми периферичної нейропатії - зникає надмірна чутливість до зміни температури, рідшають мігрені та оніміння кінцівок. Вона заспокійливо впливає на нервову систему та нормалізує обмін речовин у сітківці ока.
Масло примули вечірньої підвищує рівень лейкотрієнів, що регулюють рівень імунітету.
Також допомагає при больових відчуттях у кістках при ревматоїдному артриті.
Однією із ключових властивостей цієї біологічно-активної добавки є врівноваження холестеролу в крові і відповідно захист від серцево-судинних захворювань. При вживанні разом з Омегою-3 знижує артеріальний тиск.

Перед вживанням обов‘язково консультуватись з лікарем.
Рекомендуємо масло примули вечірньої купити на нашому сайті, оскільки продукт сертифіковано відповідно до усіх відповідних стандартів якості.