Каталог товарів

Назад

Фільтр

Ціна

Звернути

-

грн


Бренди

Звернути

Кількість в упаковці

Звернути

Країна-виробник

Звернути

Форма випуску

Звернути

Фолієва кислота

Сортування:

Фільтр:

Популярність (починаючи з високого)

Відкрити список

Для чого приймати фолієву кислоту?

Вітамін В9, що необхідний для росту для побудови клітин кровоносної та імунної системи, синтезується у мікрофлорі кишечника або ж надходить з продуктами харчування, ніщо інше як фолієва кислота.

Це найпопулярніший препарат, які рекомендують вживати жінкам, які планують материнство.
Фолієва кислота для вагітних необхідна для формування здорового плоду, особливо в першому триместрі, коли формується нервова трубка, яка в подальшому переростає у повноцінну нервову систему.
Вітамін В9 сприяє утворенню нуклеїнової кислоти, у якій генетична інформація - колір очей, волосся, фізична структура. Саме тому його вважають основним компонентом ДНК.

Фолієва кислота для жінок, які очікують дитину забезпечує від передчасних пологів, відділення плаценти, викидня та допомагає пропорційному розвитку усіх органів та систем у плоду.

Нестача фолієвої кислоти супроводжується порушенням метаболізму, випадінням волосся, ранами у ротовій порожнині та втомою. Це все сигналізує про анемію.
Також дефіцит В9 може призвести до безпліддя або ж патологій плоду під час вагітності (навіть до розумової відсталості та вади обличчя «заячої губи»). Також виразними симптомами браку фолієвої кислоти є когнітивні порушення: проблеми зі сном, невроз, тривожність та погіршення пам‘яті.

Особливістю речовини є те, що дефіцит можна помітити за ознаками вже через 5-30 днів після зниження в крові.
Фолієву кислоту для жінок часто рекомендують після вживання оральних контрацептивів для відновлення репродуктивної функції.

Під час вагітності варто фолієву кислоту купити лише після здачі відповідних аналізів та консультації з лікарем, адже її передозування викликає ризик розвитку захворювань у дитини таких як алергія, астма, цукровий діабет та ожиріння.

Ціна фолієвої кислоти зовсім не висока на нашому сайті Nutrix, проте її важливість для організму матері та дитини важко переоцінити - цей вітамін потрібен для формування органів та їх розвитку, що основне під час вагітності.

Також часто фолієву кислоту рекомендують людям, які хворіють на алкоголізм, оскільки у них порушується метаболізм фолатів, людям із схильністю до депресії, оскільки цей препарат стимулює вироблення серотоніну і дофаміну, та тим, хто вживає ліки, які суперечать засвоєнню вітаміну В9.