Каталог товарів

Назад

Фільтр

Ціна

Звернути

-

грн


Бренди

Звернути

Кількість в упаковці

Звернути

Країна-виробник

Звернути

Форма випуску

Звернути

Омега для вагітних

Сортування:

Фільтр:

Популярність (починаючи з високого)

Відкрити список

Омега-3 для вагітних необхідний елемент на рівні з іншими вітамінами, мінералами та корисними речовинами.

Проте його властивості на пізніх термінах вагітності винятково важливі: жирні кислоти сприяють захисту від передчасних пологів, потрібні для розвитку мозку плоду та профілактики паралічу, допомагають у збільшенні маси дитини.

Користь Омега для вагітних

Омега для вагітних постійно повинна потрапляти у організм в останньому триместрі, адже саме тоді плід якнайбільше споживає цю сполуку для розвитку і є високий ризик дефіциту.
Дослідження довели, що наявність жирних кислот продовжує термін вагітності, що збільшує можливість гармонійного розвитку плоду і збільшення його маси до безпечних показників.
Але оскільки не завжди є можливість харчуватись морепродуктами (до прикладу, для того, щоб отримати денну норму омеги, необхідно споживати 300 г лосося в день) та іншими продуктами, у яких є достатньо жирних кислот, є альтернатива у вигляді препаратів омега-3 для вагітних.

Всесвітня організація охорони здоров‘я рекомендує вагітним жінкам та матерям у період лактації вживати щоденно мінімум 500 мг DHA кислот в день.
Ми не заперечуємо цієї інформації, але наполягаємо узгоджувати дозування із сімейним лікарем або фармацевтом на нашому сайті Nutrix, які зможуть порекомендувати норму омеги-3 для вагітних індивідуально, зважаючи на можливі протипоказання та актуальний стан здоров‘я пацієнта.

Доведено, що омега також допомагає тим, хто має хронічні захворювання астму та алергію, жирні кислоти знижують ризики загострення під час протікання вагітності.
У дітей, чиї матері вживають омегу значно нижчі показники харчової алергії, респіраторних хвороб та зайвої ваги. Їхнє тіло має здорову м‘язову масу та щільні кістки.

Вибір найкращих Омега для вагітних

Перш ніж обрати певного виробника, зверніть увагу на склад: так, найкраща омега-3 з мілких риб (на кшталт сардин або анчоусів), оскільки жир добувають з їхньої печінки, яка є фільтром організму. В залежності від того, що споживала риба і наскільки чиста вода, у якій вона перебувала - настільки буде омега-3 корисна для вагітних.

На сайті Nutrix сертифікований асортимент препаратів, які багаті у складі на DHA-кислоти. Вони пройшли лабораторні перевірки концентрату риб‘ячого жиру на наявність потенційно небезпечних речовин (важких металів та інших забруднювачів), тому купити омега-3 для вагітних у нашому онлайн магазині або офлайн крамниці - це вибір на користь якості та безпеки здоров‘я.