Каталог товарів

Назад

Фільтр

Ціна

Звернути

-

грн


Бренди

Звернути

Кількість в упаковці

Звернути

Країна-виробник

Звернути

Форма випуску

Звернути

Сортування:

Фільтр:

Популярність (починаючи з високого)

Відкрити список

Для чого потрібна омега?

Це сполуки поліненасичених кислот, що не синтезуються в організмі, проте необхідні для його функціональності.
Вони мають дію антиоксиданта, протизапальний ефект та зміцнюють стінки судин. Знижують апетит, регулюють гормональний фон, постачають клітини киснем, підвищують тонус м‘язів та витривалість під час навантажень.

Покази до вживання омеги, які сигналізують про нестачу жирних кислот:

  • застуди та низький рівень імунітету
  • стрес та роздратованість
  • хронічна втома
  • розсіяна увага та проблеми із пам‘яттю
  • суха шкіра, ламке волосся і слабкі нігті

Вагома користь омега-3 для жінок, які відчувають біль під час перебігу циклу, переживають період дискомфортної менопаузи. Також жирні кислоти важливі для вагітних, особливо на останньому триместрі, коли потрібно продовжити термін вагітності для нормалізації маси плоду.

Вітамін омега необхідний і чоловікам, для профілактики серцево-судинних захворювань і швидкого синтезу білка під час тренувань.

Доведено, що для усіх вікових груп омега-3 користь і шкода можлива лише за протипоказаннями (такими як алергія, деякі гострі захворювання та відкриті рани) та за умови не якісних добавок.

Сировина морського походження, з якої виготовляють омега кислоти вітаміни бувають двох типів: зі спини риби або з риб‘ячої печінки. Щодо другого типу потрібно бути обережним, оскільки тут напряму якість продукту залежить від того, в яких умовах перебувала риба - наскільки забрудненим було середовище довкола. Печінка фільтрує те, чим харчується риба і тому екологічний стан водорості впливає на кінцевий ефект препарату.

Перш ніж обрати дозування, проконсультуйтесь з сімейним лікарем або фармацевтом на нашому сайті Nutrix.
Підбираючи препарат, звертайте увагу на вміст конкретних жирних кислот ЕРА+DHA в Омега-3. Оптимальний показник 70%-80% від усіх елементів.
Рослинна омега має великий вміст жирних кислот (в зернах льону, коноплі та чіа), проте саме ті, які необхідні людському організму у ній практично відсутні, саме тому потрібно обирати омегу морського походження, яку роблять з маленьких риб. Вона повинна пройти багатоетапне очищення.

У нашому магазині представлено асортимент омеги для дітей та дорослих, усі позиції відповідають міжнародній сертифікації та постачаються безпосередньо від виробника.