Каталог товарів

Назад

Фільтр

Ціна

Звернути

-

грн


Бренди

Звернути

Кількість в упаковці

Звернути

Країна-виробник

Звернути

Форма випуску

Звернути

Со Пальметто

Сортування:

Фільтр:

Популярність (починаючи з високого)

Відкрити список

So palmetto (saw palmetto або пальма Сереноа) - це карликова пальма, ягоди якої використовують у медицині для лікування гормональних розладів обох статей.

Корисні властивості Со Пальметто

Для чоловічого здоров'я корисні властивості Со Пальметто використовуються у лікуванні передміхурової залози та проблем із статевими функціями.
Екстракт Со Пальметто позитивно впливає на збільшення простати, яке часто зустрічається у мужчин старшого віку. Він не лише допомагає подолати це захворювання, але й не ставить під небезпеку статеві функції чоловіка.

Бади Со Пальметто ефективні у лікуванні розладу чоловічої сексуальної функції, а також їх часто рекомендують від облисіння.

So palmetto впливає на метаболізм тестостерону у чоловіків, але і на жіночий гормональний фон доведено дуже сприятливу дію.

Варто со пальметто купити жінкам, які хворіють на алопецію (коли від надмірної кількості тестостерону відмирають волосяні фолікули, що призводить до облисіння).
Також вона врівноважує гормони, які провокують вироблення шкірного жиру і таким чином сприятливо діє у лікуванні акне та подоланні гирсутизму (волосся на обличчі у жінок).

Застереження при вживанні

Побічною дією зареєстровано поодинокі випадки порушення травлення, головний біль та нудоти. Тому ми рекомендуємо консультуватись із вашим сімейним лікарем або фармацевтом на нашому сайті Nutrix, де вам нададуть кваліфіковану допомогу із вибором препаратів та їхнього дозування.
Засіб не рекомендовано вживати під час вагітності та плануванні зачаття.

Нечасто вдається со пальметто купити в аптеці, зате на сайті Nutrix вас очікує сертифікована продукція безпосередньо від одного із найпопулярніших виробників у світі.