Каталог товарів

Назад

Фільтр

Ціна

Звернути

-

грн


Бренди

Звернути

Кількість в упаковці

Звернути

Країна-виробник

Звернути

Форма випуску

Звернути

Коензим Q10

Сортування:

Фільтр:

Популярність (починаючи з високого)

Відкрити список

Коензім q10 – це натуральний антиоксидант, що синтезується організмом для утворення енергії, проте з віком його рівень значно знижується, а потреба – збільшується. Тому важливо вживати цей фермент після 30 років і особливо його показано для літніх людей.

Важливо зрозуміти коензим q10 для чого, перш ніж розпочинати курс, рекомендуємо консультуватись із вашим сімейним лікарем або ж скористатись можливістю отримати пораду від кваліфікованого фармацевта Nutrix.

Показання до вживання препарату коензим q10:

  • Серцево-судинні захворювання, в тому числі відновлення після інсульту та інфаркту
  • Терапія для подолання неврологічних хвороб
  • Профілактика м'язової дистрофії, для запобігання обвисання шкіри, спазмів та судом
  • Уповілення старіння організму
  • Проблеми із органами дихання

Крім вищеназваних позитивних впливів, має коензим q10 користь і для коректної роботи головного мозку та нервової системи, знижує прояви мігреней, а також покращує обмін речовин і таким чином сприяє схудненню.

Розглянемо детальніше дію препарату для пацієнтів різного віку та статі:

  • Для чоловіків вітамін q10 рекомендовано через ризик серцево-судинних захворювань: він зміцнює судини, нормалізує рівень холестерину. Також він корисний для спортсменів  - підвищує витривалість, тонус м’язів та запобігає больовим відчуттям під час тренувань.
  • Краса і здоров’я – те, що дуже важливо для жінок і саме коензим q10 сприяє піклуванню про ці категорії: захищає від УФ – променів та негативного впливу сонця, він уповільнює старіння шкіри та відновлює її пружність, вирівнює тон шкіри та налагоджує роботу сальних залоз. Окрім цього препарат дуже ефективний для репродуктивної функції жінки – захищає яйцеклітини від окислення, утворюючи сприятливі умови для зародження та розвитку ембріона.

Не рекомендовано вживати без узгодження з гінекологом жінкам у період вагітності та лактації.

Коензим q10 в капсулах можна знайти на нашому сайті Nutrix, як і весь представлений асортимент, продукція постачається безпосередньо від виробника і відповідає міжнародним нормам, які затверджено сертифікатами.