Каталог товарів

L-Карнітин, FL, L-Carnitine Liquid + vitamin C Lemon, 1000 мл

L-Карнітин, FL, L-Carnitine Liquid + vitamin C Lemon, 1000 мл

Артикул:

00-00000066

Штрих-код:

4018209100458

4 відгуків

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 000 грн

Немає в наявності

435 грн

Повідомити про наявність
Дякуємо за ваше звернення! Ми повідомимо про наявність товара за допомогою електронного листа

Купити в один клік

L-карнітин - це амінокислота, яка відіграє дуже важливу роль в енергетичному обміні організму. Вона транспортує жирні кислоти (ЖК) в мітохондрії, де ЖК спалюються для отримання енергії. Саме тому Л-карнітин вважають потужним жироспалювачем.

Крім того, карнітин підвищує витривалість, запобігає пошкодженню м’язових волокон, завдяки тому, що зменшує концентрацію молочної кислоти в м’язах,L-карнітин буде ефективним за двох умов: наявності в організмі достатньої кількості незамінних жирних кислот омега-3 та ведення активного способу життя зіі здоровим харчуванням. L-карнітин також має кардіопротекторні властивості. Зберігає здоров'я серцевого м'яза. Підтримує ішемізовані ділянки та захищає від реперфузії.

Вітамін С має виражені відновлювальні властивості. Бере участь в окисно-відновлювальних реакціях, регуляції обміну вуглеводів, ліпідів та білків, впливає на обмін амінокислот ароматичного ряду, фолієвої кислоти, на метаболізм тироксину, катехоламінів, гістаміну, стероїдних гормонів, інсуліну, заліза, необхідна для згортання крові, синтезу проколагену, колагену, міжклітинної речовини, регенерації сполучної та кісткової тканин.

Вітамін С також впливає на синтез гемоглобіну та дозрівання еритроцитів, бере участь в регуляції проникності капілярів. Сприяє підвищенню опірності організму до інфекцій та негативного впливу зовнішнього середовища.Рекомендації щодо застосування: Приймати внутрішньо по одній порції (15 мл) за 30 хвилин до тренування. У дні відпочинку, приймати одну порцію перед будь-яким прийомом їжіСклад на порцію (15 мл): 1500 мг в порції, збагачена вітаміном C (1.4%)

Склад на пляшку: 100,000 мг L-карнітину, вітаміну С 1.4%.Застереження: Продукт не призначений для людей із медичними протипоказаннями, для вагітних і жінок, які годують грудьми. Перед вживанням рекомендована консультація лікаря.

Не перевищувати рекомендовану дозу. Не вживати продукт у разі порушення цілісності пломби. Зберігати в оригінальному упакуванні в сухому прохолодному місці, недоступному для дітей. Вживання холіну призводить до затримання карнітину в організмі.

Основні характеристики

Форма випуску

Рідина

Алергени

Без ГМО

Бренди

Form Labs

Країна-виробник

Німеччина

Кількість в упаковці

1000 мл

Відгуки покупців 4

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка