Каталог товарів
L-лізин, Now Foods, L-lysine, 1000 мг, 100 таблеток

L-лізин, Now Foods, L-lysine, 1000 мг, 100 таблеток

0 відгуків

Основні характеристики

Форма випуску

Таблетки

Кількість в упаковці

100 — 199

Бренди

NOW

Країна-виробник

США


315 грн

Немає в наявності

Повідомити про наявність
Дякуємо за ваше звернення! Ми повідомимо про наявність товара за допомогою електронного листа

Купити в один клік

L-лізин - це одна з 8 незамінних амінокислот, яка повинна надходити в організм з їжею. Його основні функції: покращує м'язеву силу і витривалість, сприяє збільшенню м'язевої маси, покращує короткострокову пам'ять, пригнічує віруси. Лізин вважають надзвичайно ефективним засобом при лікуванні герпесу. NOW - один з найпопулярніших брендів, родом з США, заснований у 1968 році. Якість гарантована сертифікацією GMP, а це означає, що L-lysine достеменно вивчений компанією і виробництво строго контролюється: добова порція містить оптимальну кількість активних речовин, а форма вживання є максимально зручною та зберігає всі властивості. Капсули зручно брати з собою і, що важливо, у них точне дозування.

Як вже сказано, лізин може надходити в організм лише з їжею. Він необхідний для того, щоб будувати тканини та біологічно активні речовини імунітету. Крім того, вживання лізину має ряд переваг:

Допомагає боротися з герпесом


Після переохолодження, стресу або різкого зміну стилю життя ця недуга може зіпсувати не тільки зовнішній вигляд, а й самопочуття. Лізин бере участь в утворенні антитіл до вірусу герпесу людини 1 типу. Це не лише допомагає швидше позбутися герпесу, а й ввести його у тривалу ремісію

Лізин зменшує тривогу, допомагає краще переносити стрес


Дослідження вказують на те, що лізин блокує рецептори, які забезпечують сприйняття речовин, що власне і зумовлюють стрес. Люди, які вживали лізин, відзначали зменшення тривожності та роздратованості у важких ситуаціях.

Покращує всмоктування та засвоєння кальцію


Це особливо актуально для жінок, оскільки з їхнього організму кальцій починає вимиватися вже після 40 років. З часом це призводить до остеопорозу та частих переломів. Це також стосується і людей, які активно займаються спортом, адже інтенсивні фізичні навантаження так само зменшують щільність кісткової тканини

Пришвидшує синтез колагену та загоєння ран


Лізин є структурним компонентом колагену. Це має значення для збереження здоров’я суглобів, покращення стану шкіри. Також суттєво скорочує термін загоєння ран шкіри та слизових оболонок.

Відгук про товар

Прізвище та ім’я

Email

Комментар

Оцінка

Відгуки покупців 0


Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!