Каталог товарів
БЦАА, MyProtein, BCAA powder, (блакитна малина),  500 г

БЦАА, MyProtein, BCAA powder, (блакитна малина), 500 г

0 відгуків

Основні характеристики

Форма випуску

Порошок

Бренди

MyProtein

Кількість в упаковці

500 г

Країна-виробник

Англія


410 грн

Немає в наявності

Повідомити про наявність
Дякуємо за ваше звернення! Ми повідомимо про наявність товара за допомогою електронного листа

Купити в один клік

БСАА в таблетках для швидкого відновлення та підвищення витривалості під час тренувань. Американський бренд Dymatize з більш як 50-літньою історією створює продукцію, яка проходить вивчення науковцями, далі її тестують досвідчені спортсмени. Команда розробників працює під керівництвом лікаря Dr. Rob Wildman. Усі добавки виготовлені згідно зі стандартами GMP, а також проходять контроль антидопінговою лабораторією світового класу LGC. ВСАА (Branched-chain amino acids) - амінокислоти з розгалуженим ланцюгом. Це три незамінні амінокислоти: лейцин, ізолейцин, валін. Незамінні амінокислоти організм не продукує самостійно, отримати їх може лише з їжею. Важливо, що ці три амінокислоти — не всі незамінні амінокислоти, але саме з них складається 35% м'язового волокна.


Лейцин — основа білків організму, у тому числі м'язової тканини. Вважається, що лейцин бере участь у синтезі колагену, що надає йому властивостей укріплювати суглоби, сухожилля та зв'язки.


Ізолейцин — амінокислота, яка йде 'поруч' з лейцином, регулює його метаболізм. Бере участь у синтезі гемоглобіну та регулює рівень цукру в крові.


Валін — джерело енергії, структурний компонент білків та ензимів, які беруть участь у його синтезі.

Вживання ВСАА запобігає надмірне пошкодження м'язового волокна під час тренування. Якщо пошкодження таки відбулось, амінокислоти з розгалуженим ланцюгом забезпечують швидке відновлення після тренування. Зменшують відчуття втоми та кріпатури після силових тренувань.

Ці амінокислоти також беруть участь у синтезі аланіну та глутаміну. Аланін — важливе джерело енергії в організмі, підвищує витривалість та стійкість організму до зовнішніх несприятливих чинників. Глутамін — підтримує здоров'я нервової системи та незамінний для адекватного функціонування травної системи, а саме гепатобіліарної системи.

Крім того, ВСАА забезпечують нормальний синтез тестостерону в організмі атлета. Від цього гормону першочергово залежать показники продуктивності на тренуваннях та швидкості набору м'язової маси.

Як згадано вище, 35% всієї м'язової тканини будується лейцином, ізолейцином та валіном — амінокислотами з розгалуженим ланцюгом.

ВСАА беруть участь у синтезі інсуліну та фактора росту. Ці дві біологічно активні речовини забезпечують процеси метаболізму, які сприяють росту м'язової тканини. Це також засвоєння макро- та мікронутрієнтів з їжі.

ВСАА допомагають скорегувати неповноцінність раціону атлета та посилити дію інших добавок — протеїну, креатину і тд.

Відгук про товар

Прізвище та ім’я

Email

Комментар

Оцінка

Відгуки покупців 0


Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!