Каталог товарів

Кверцетин. Як, навіщо і коли приймати.

Кверцетин. Як, навіщо і коли приймати.

Кверцетин — це найвідоміший із усіх біофлавоноїдів. Дослідження показують, що протизапальні продукти із вмістом кверцетину допомагають боротись із рядом запальних захворювань, включно з хворобами серця та кров’яних судин, алергіями, інфекціями, хронічною втомою та симптомами, пов’язаними із такими автоімунними захворюваннями, як артрит. Але яким чином флавоноїди, зокрема кверцетин, приносять нам таку користь?

Що таке кверцетин?

Кверцетин належить до групи рослинних пігментів, які надають забарвлення багатьом фруктам та овочам. З-поміж усіх флавоноїдів у раціоні людини найбільше саме кверцетину. Як і інші флавоноїди, кверцетин має антиоксидантний ефект, адже він здатен виводити вільні радикали та придушувати процеси окиснення різних молекул. У такий спосіб, кверцетин захищає організм від наслідків негативного впливу вільних радикалів, як-от пошкодження клітинних мембран, зміни в ДНК та смерть клітин. Захищаючи організм від пошкоджень, спричинених вільними радикалами, кверцетин також може допомогти попередити цілий ряд проблем із здоров’ям, про які ми зараз поговоримо.

 

Як працює кверцетин?

Суть полягає у здатності продуктів, багатих на антиоксиданти, очищати організм від вільних радикалів. Як основний біофлавоноїд у нашому раціоні кверцетин допомагає сповільнювати процеси старіння, оскільки він послаблює ефект оксидантного стресу. Оксидантний стрес присутній в організмі будь-якої людини, але такі фактори, як неправильне харчування, сильний стрес, нестача сну та вплив токсинів, загострюють його наслідки.

Переваги кверцетину

  • Зменшує запалення

Сучасні дослідження показують, що запалення — це основна причина більшості хвороб, включно із захворюваннями серця, раком, зниженням когнітивної функції, деякими психічними розладами та автоімунними захворюваннями. Флавоноїди, зокрема кверцетин, є важливими протизапальними речовинами, адже вони мають антиоксидантну дію. Це означає, що флавоноїди дійсно борються із природнім процесом окиснення, який протікає разом із старінням організму. Кверцетин здатен зупиняти дію шкідливих частинок в організмі, відомих як вільні радикали, які негативно впливають на роботу клітин, а саме — пошкоджують клітинні мембрани, змінюють ДНК, пришвидшують мутацію клітин та призводять до смерті здорових клітин.

  • Допомагає боротись із алергіями

Кверцетин  — це природний антигістамінний та протизапальний засіб, який допомагає полегшувати прояви сезонних та харчових алергій, астми, а також шкірні прояви алергії. Гістаміни — це хімічні речовини, які виділяються, коли імунна система виявляє алергію чи надмірну чутливість. Вони і є причиною неприємних симптомів, які з’являються, коли в організмі відбувається алергічна реакція. Дослідження показують, що кверцетин так само ефективно бореться із алергією, як і деякі медичні препарати, але робить це з мінімальними або й зовсім без побічних ефектів.

  • Підтримує здоров’я серця

Дослідження на тваринах та людях показують, що різні види флавоноїдів (наприклад, кверцетин, резвератрол та катехіни) допомагають знизити ризик розвитку атеросклерозу — небезпечного захворювання, викликаного бляшками, що утворюються в артеріях. Деякі дослідження стверджують, що кверцетин запобігає руйнуванню частинок ЛПНЩ холестерину (холестерину ліпопротеїнів низької щільності), тому в людей, які споживають багато продуктів, багатих на флавоноїди, зазвичай нижчий рівень холестерину. До того ж, серед них трапляється менше випадків захворювання на гіпертензію.

  • Допомагає полегшити біль

Дієтичні добавки із вмістом кверцетину допомагають полегшити біль, спричинений такими автоімунними захворюваннями, як артрит, а також інфекціями, включно з інфекціями простати та дихальних шляхів. Такий ефект кверцетину пояснюється його здатністю боротись із болем, спричиненим запальними процесами. Згідно із даними деяких наукових досліджень, люди, що страждають від болю, причиною якого є інфекції сечового міхура(які призводять до появи нагальної потреби в сечовипусканні, набряку та пекучого болю) відчувають менший біль, коли приймають дієтичні добавки із кверцетином.

  • Допомагає збільшити витривалість

Кверцетин додають до деяких спортивних дієтичних добавок, адже науковці впевнені, що він допомагає покращити спортивні результати та витривалість. Такий ефект пояснюють позитивним впливом кверцетину на кровообіг. Дослідники із Центру прикладної фізіології  Технологічного інституту Джорджії виявили, що «кверцетин має статистично доведений позитивний ефект на здатність людини витримувати фізичні навантаження та витривалість під час виконання фізичних вправ». Зрозуміло, що антиоксиданти, як-от кверцетин, можуть покращити виконання фізичної роботи, оскільки вони допомагають зміцнити кров’яні судини, які переносять кисень та поживні речовини до м’язів та суглобів.  

  • Допомагає боротись із раком

Дослідження Школи медицини Бостонського університету, опубліковане в журналі на медико-біологічну тематику Journal of Biological Regulators and Homeostatic Agents, вказує на зв’язок між харчуванням, багатим на поживні речовини, кверцетин та інші антиоксиданти, і зниженням ризиків захворювання на рак. Тому є підстави стверджувати, що кверцетин може попереджувати рак та має унікальну здатність запобігати росту ракових клітин, тому ця речовина є ефективним додатком до будь-якого натурального методу лікування раку.

Рекомендації щодо дозування: 

Поки що ані Управління продовольства і медикаментів США, ані жодна інша державна установа з охорони здоров’я не визначили оптимальної дози кверцетину, тож це вам і вашому лікареві вирішувати, яка доза найкраща для вас. Для людей, які приймають дієтичні добавки із вмістом кверцетину, звична доза становить 500 мг двічі на день, проте цілком можливо отримувати користь і від менших доз.

Дієтичні добавки із вмістом кверцетину доступні у вигляді пігулок або капсул різних видів. Зазвичай їх вживають разом із бромелайном, ще одним протизапальним ферментом, який міститься в ананасах і також ефективно бореться з алергіями.

 

 Чи є побічні ефекти від дієтичних добавок з кверцетином?

Оскільки кверцетин отримують природним способом з їжі, він безпечний майже для всіх та не несе особливих ризиків. Більшість досліджень виявили, що в людей, харчування яких було багате на кверцетин, та у тих, хто перорально приймав дієтичні добавки із вмістом кверцетину впродовж короткого часу, не спостерігалось майже ніяких побічних ефектів. Приймати 500 мг кверцетину двічі на день упродовж 12 тижнів виявилось абсолютно безпечно. Для вагітних чи матерів, які годують грудьми, кверцетин не мав негативних ефектів, однак щодо його дії на ці групи населення не було багато досліджень. Отже, як і в будь-якому іншому випадку, рекомендуємо проконсультуватись із лікарем.