Каталог товарів

Про нас


Nutrix - компанія з багаторічним досвідом, великою лояльністю до кожного і широким вибором серед вітамінів та мінералів, дієтичних добавок та спортивного харчування. Гарантована якість натуральної продукції за вигідною ціною. 

5 причин чому нас обирають

  • Якісна сертифікована продукція від виробника

Ми впевнені в якості продукції, бо співпрацюємо з виробниками без посередників, що робить нас надійними. Більше 90% наших клієнтів повертаються до нас знову - гарний показник якісного сервісу та професійної підтримки.

  • Справжні відгуки від покупців на сайті

Ми публікуємо всі відгуки наших клієнтів, хто насправді замовляв продукцію у нас. Тож ви завжди можете бачити задоволеність будь-якою пропозицією, її переваги та оцінку.

  • Швидка доставка у будь-який куточок України

Ми розуміємо як важливо нашим клієнтам швидко отримати своє замовлення. Саме тому ми можемо гарантувати швидку доставку кур'єром у місті Львів та Новою поштою по всій Україні.

  • Професійні рекомендації

Ми усвідомлюємо важливість здоров'я для кожного, саме тому ви завжди можете розраховувати на рекомендації спеціаліста з медичною освітою щодо вживання будь-яких препаратів, добавок, спортивного харчування. 

Блог компанії ведуть медичні працівники з досвідом лікувальної практики.

Для отримання кваліфікованої консультації, зверніться до нашого спеціаліста в онлайн-чат зі своїм запитанням. 

  • Безпечний процес оформлення замовлення

Ми ніколи не передавали персональну інформацію про клієнтів третім сторонам, шифрований процесс прийому платежів від LiqPay гарантує конфіденційність банківських даних покупця.


Ми піклуємось про Ваше здоров'я! Будьте здоровими разом з Nutrix!