Каталог товарів

Сік Розторопші, Сокологія, Thistle juice, 500 мл

Сік Розторопші, Сокологія, Thistle juice, 500 мл
Сік Розторопші, Сокологія, Thistle juice, 500 мл
Сік Розторопші, Сокологія, Thistle juice, 500 мл
Сік Розторопші, Сокологія, Thistle juice, 500 мл

Артикул:

00-00001618

Штрих-код:

5908239793159

0 відгуків

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн

340 грн

Купити в один клік

СІК РОЗТОРОПШІ

Фармакологічна дія

Сік розторопші володіє гепатопротекторними властивостями та проявляє антиоксидантну дію. Взаємодіє з вільними радикалами в печінці та знижує їх токсичність. Перериваючи процес перекисного окислення ліпідів, перешкоджає подальшому руйнуванню клітинних структур. У пошкоджених гепатоцитах стимулює синтез структурних та функціональних білків і фосфоліпідів (за рахунок специфічної стимуляції РНК-полімерази А), стабілізує клітинні мембрани, запобігає втраті клітинних компонентів і внутрішньоклітинних ферментів (трансаміназ), прискорює регенерацію клітин печінки. Гальмує проникнення в клітини деяких гепатотоксичних речовин (отрут гриба блідої поганки).

Покращує загальний стан хворих із захворюваннями печінки, зменшує суб’єктивні скарги, нормалізує лабораторні показники (активність трансаміназ, гамма-глутамілтрансферази, лужної фосфатази, рівень білірубіну). Тривале застосування достовірно збільшує відсоток виживання хворих, які страждають на цироз печінки.

Корисні властивості для здоров’я від вживання соку розторопші

  1. При роботі травної системи

Корисний при проблемах з травленням, підтримує роботу шлунка і жовчних проток, включаючи підшлункову залозу і печінку. Як частина спеціалізованої, правильно збалансованої дієти. Також корисний під час таких захворювань, як жовтяниця, панкреатит, токсикологічне отруєння або отруєння алкоголем, а також під час одужання після них.

Рідкий екстракт соку розторопші також можна використовувати для щоденних проблем з травленням (наприклад, коли нас турбує почуття переїдання або похмілля) для оптимізації жовчі і травної системи і поліпшення самопочуття.

  1. Регенеруючі властивості

Сік з розторопші плямистої є відмінним джерелом флавонолігнанів, які регенерують клітини організму, підтримують роботу шлунка і жовчних проток, включаючи підшлункову залозу і печінку.

  1. Знижує рівень цукру в крові у діабетиків

Сік розторопші може бути корисний людям з двома типами діабету, оскільки покращує інсуліночутливість і знижує рівень цукру в крові.

До того ж, антиоксидантні та протизапальні властивості соку рослини можуть знизити ризик ускладнень у пацієнтів з діабетом, таких як ниркова недостатність.

Показання соку розторопші

Токсичні пошкодження печінки (алкоголізм, інтоксикація галогенвмісними вуглеводнями, сполуками важких металів, лікарські ураження печінки) і їх профілактика. Хронічний гепатит, цироз печінки (у складі комплексної терапії). Стану після інфекційного та токсичного гепатитів, дистрофія і жирова інфільтрація печінки. Корекція порушень ліпідного обміну.

Побічні ефекти

В якості побічних ефектів можуть бути алергічні реакції та діарея.

Протипоказання до застосування

Гуперчутливість до компонентів соку. Не перевищуйте рекомендовану максимальну добову дозу в день. Продукт не може використовуватися в якості заміни для різноманітного харчування. Вагітні жінки і матері, що годують груддю повинні проконсультуватися з лікарем перед використанням.

Взаємодія з ліками

При одночасному застосуванні соку розторопші екстракту з пероральними контрацептивами можливе зменшення ефекту останніх. При одночасному застосуванні соку з естрогенами, які використовуються при гормональній замісній терапії, можливе зменшення ефекту останніх. Не рекомендується вживати сік при одночасному прийомі з алпразоламом, статинами  та іншими препаратами (симепревіром, кетоназолом).

Відгуки покупців 0

Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка