Каталог товарів

Креатин, Olimp, Creatine monohydrate 1250, 30 капсул

Креатин, Olimp, Creatine monohydrate 1250, 30 капсул

Артикул:

00-00001417

Штрих-код:

5901330022340

0 відгуків

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 000 грн

62 грн

Купити в один клік

Creatine monohydrate Olimp - високоякісний креатин моногідрат в капсулах.

Креатин Creatine monohydrate  Olimp (креатин моногідрат олімп) абсолютно необхідний для високої продуктивності спортсменів. Він забезпечує поповнення запасів фосфокреатина в м'язах - похідною для синтезу АТФ - головного енергетичного джерела м'язових клітин.

Креатин є добавкою номер один для підвищення продуктивності у всьому світі. Дослідження доводять, що вживання креатину пришвидшує набір м'язової маси та суттєво впливає на швидкість відновлення після силових тренувань.

Крім того, креатин має інші переваги для здоров'я, у тому числі нейропротективний ефект та покращення нервової провідності. Креатин — сполука, яка міститься у м'язових клітинах. Продукується з гліцину та аргініну. Основне завдання креатину — продукція енергії під час силових навантажень чи іншої інтенсивної діяльності.

Вживання креатину збільшує запаси фосфокреатину. Фосфокреатин — форма "накопиченої" енергії в клітинах. За потреби, організм перетворить її в АТФ — молекула енергії, що "готова до споживання". Чим більше АТФ, тим більше енергії та сил для нових навантажень.

Креатин підвищує витривалість та пришвидшує набір м'язової маси кількома шляхами:

Збільшення робочого навантаження

Це дозволяє виконати вправу з більшою масою завдяки тому, що у м'яза є більший доступний запас енергії. Це є ключовим фактором набору м'язової маси у довгостроковій перспективі.

Покращення нервово-м'язової провідності

Це пришвидшує відновлення м'язів після тренувань. Завдяки цьому, м'яз швидше регенерує, волокно потовщується та стає жорсткішим. Підвищує рівень анаболічних гормонів Така властивість забезпечує гальмування процесів катаболізму — розпаду м'язів.

Забезпечує ефективну гідратацію клітин

М'язові клітини збільшуються ще і завдяки тому, що всередині міститься більший об'єм води. Вода — середовище для перебігу біохімічних реакцій, відповідно, всі процеси перебігають швидше та ефективніше. Крім того, що креатин є ідеальною добавкою для атлетів, є дослідження, у яких зазначено ефективність креатину для людей похилого віку з міодистрофією.

Рекомендації щодо споживання: Фахівці Olimp labs радять приймати Creatine monohydrate powder протягом перших 7 днів по 1 порції (5 г) 4 рази на день. Наступні 20 днів - по 1-2 порції щодня. Потім необхідно зробити тижневу перерву, після чого цикл повторюється. Під час вживання креатину добова норма вживання води повинна становити не менше 3,5 літрів.

Склад на порцію (5 г): Креатин моногідрат - 5000 мг


Застереження: Перед вживанням проконсультуватись з лікарем, особливо, якщо Ви вагітні, годуєте грудьми, маєте будь-які захворювання або вживаєте ліки. Зберігати під щільно закритою кришкою, в сухому прохолодному місці. Зберігати в оригінальному упакуванні.

Відгуки покупців 0

Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка