Каталог товарів

Селен, Trace minerals, Selenium ionic , 300 мкг, 59 мл

Селен, Trace minerals, Selenium ionic , 300 мкг, 59 мл
Селен, Trace minerals, Selenium ionic , 300 мкг, 59 мл
Селен, Trace minerals, Selenium ionic , 300 мкг, 59 мл
Селен, Trace minerals, Selenium ionic , 300 мкг, 59 мл

Артикул:

00-00001405

Штрих-код:

878941000188

0 відгуків

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 000 грн

Немає в наявності

378 грн

Повідомити про наявність
Дякуємо за ваше звернення! Ми повідомимо про наявність товара за допомогою електронного листа

Купити в один клік

Йонний селен має високу біодоступність, тобто краще засвоюється, рідка форма дозволяє швидше проникнути в кров’яне русло та поповнити рівень селену в організмі. Селен є мікроелементом, що особливо необхідний для правильного функціонування щитоподібної залози, травної системи та ін.

Селен є потужним антиоксидантом. Це означає, що він захищає організм від надмірного впливу вільних радикалів. Відповідно, гальмує передчасне старіння, потенційно попереджає хронічне запалення та хронічні хвороби. Підвищення утворення вільних радикалів спостерігається при сильному стресі, надмірному фізичному навантаженні, вживанні алкоголю та тютюнопалінні.

Достатній рівень селену попереджує розвиток захворювань серцево-судинної системи. Дослідження показало, що люди з низьким рівнем цього мікроелементу мали ризик захворіти хворобоами ССС у декілька разів вищий, аніж люди з нормальним рівнем.

Також низький рівень селену асоційований з підвищеним рівнем С-реактивного протеїну (СРП), що ж одним з найосновніших маркерів запалення в організмі. Таку його властивість пов’язують зі здатністю зменшувати прояви астми, цукрового діабету та інших захворювань, що супроводжуються підвищенням рівня СРП.

Що найосновніше, це те, що селен має вирішальне значення для здоров’я щитоподібної залози. Саме він бере участь у перетворенні різних форм тиреоїдних гормонів один в інший – Т3 в Т4.

А також бере участь в утворенні травних ензимів, що забезпечує адекватне травлення, засвоєння нутрієнтів з їжі та вироблення енергії зі спожитого.

Рекомендації щодо споживання: перед вживанням збовтати, додати 1,25 мл (¼ чайної ложки, 1 ¼ мірної піпетки) до соку або іншої рідини, вживати 1 раз на добу.

Склад на порцію (1,25 мл):

    Магній (ConcenTrace) 20 мг,
    Селен (селенат натрію) 300 мг,
    Хлорид (ConcenTrace) 75 мг,
    Сульфат (ConcenTrace) 5 мг.

Інші інгредієнти: очищена вода, лимонна кислота, менше 0,1% бензоат калію.

Не вживати людям з індивідуальною чутливістю до компонентів. Вагітним, жінкам, котрі годують грудьми, а також, під час курсу будь-яких медикаментів та при будь-яких захворюваннях перед вживанням рекомендована консультація лікаря. Зберігати в темному, сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей.

Відгуки покупців 0

Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка