Каталог товарів

L-Карнітин, BioTechUSA, L-Carnitine Effervescent, (лимон), 20 таблеток

L-Карнітин, BioTechUSA, L-Carnitine Effervescent, (лимон), 20 таблеток

Артикул:

00-00001371

Штрих-код:

5999076215775

0 відгуків

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 000 грн

168 грн

Купити в один клік

Л-карнітин – амінокислота, котра може наблизити Вас до бажаних результатів швидше та ефективніше. Основна її функція – переносити жирні кислоти в мітохондрії, енергетичні станції клітин, для їхньої утилізації та отримання енергії. Завдяки цьому, крім жироспалювання, ви отримуєте додаткову енергію. Підтримуючи дефіцит калорій, достатню фізичну активність та адекватний водний баланс, у Вас є усі шанси досягнути бажаних форм в коротший термін.

Л-карнітин в нормі синтезується в організмі, та його вистачає лише для задоволення базових потреб організму. Процес схуднення не відноситься до базових і саме тому власного карнітину у більшості випадків недостатньо для того, щоб максимально швидко скинути вагу. L-Carnitine BioTechUSA Effervescent поповнить кількість карнітину в організмі та налаштує Вас на правильну хвилю.

Крім того, карнітин підтримує серцево-судинну систему. Враховуючи те, що серце особливим органом, завдяки тому кардіоміоцити скорочуються завдяки власному автоматизму, воно потребує великої кількості енергії.

Л карнітин, у тому числі, постачає міокард та його мітохондрії поживними речовинами – жирними кислотами, звідки додатково отримує енергію.

Для кого підійде карнітин:
Для схуднення при дефіциті калорій
Для підтримки серцево-судинної системи
Для пришвидшення відновлення

Чому саме L-Carnitine BioTechUSA Effervescent:
Зручний формат
Смачний напій
Європейська якість
Без цукру
Безпечна та дієва доза в одній шипучій таблетці

Рекомендації щодо споживання: вживати раз на добу за 30 хв до тренування напій з 1 таблетки, розчиненої у 200 мл води.

Склад:

L-карнітин L-тартрат 500 мг, у тому числі l-carnitine 335 мг.

Інші інгредієнти: лимонна кислота, карбонат натрію (як регулятор кислотності), сорбіт (наповнювач), ароматизатори, сукралоза (підсолоджувач), рибофлавіни (барвник).

Не вживати особам з індивідуальною чутливістю до будь-яких компонентів. Не вживати дітям, вагітним та годуючим матерям. При вживанні будь-яких медикаментів або при будь-яких захворюваннях обов’язкова консультація лікаря. Зберігати в темному, прохолодному, сухому місці, недоступному для дітей.

Відгуки покупців 0

Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка