Каталог товарів
Гортензія, Euro-Plus, Hydrangea, 80 таблеток

Гортензія, Euro-Plus, Hydrangea, 80 таблеток

0 відгуків


70 грн

Купити в один клік

Гідраргія, або гортензія – натуральний сечогінний засіб. Це безпечна добавка для короткострокового вживання. Зазвичай, її використовують для профілактики та разом з лікуванням таких станів, як гіперплазія передміхурової залози, інфекція нижніх сечовивідних шляхів (цистит, уретрит та ін).

Гортензія містить алкалоїди, що здатні пригнічувати запалення, відповідно, і больові відчуття. Це також може знижувати високу температуру тіла. Щоправда, не забувайте при цьому вживати достатню кількість рідини.

Деякі джерела вказують, що гортензія здатна “розчиняти” пісок в нирках. Також може пришвидшити його виведення з організму.

Крім того, до складу кореня гідраргії входить кілька антиоксидантів. які мають позитивний вплив на гальмування передчасного старіння організму в цілому. Це також може допомагати регулювати клітинні процеси.

Рекомендації щодо вживання: вживати 1 таблетку на добу в першій половині дня.

Контролювати рівень вживання рідини.

Курс бажано узгоджувати зі спеціалістом.

Склад на порцію (1 таблетка): 250 мг кореня гортензії.

Не вживати людям з індивідуальною чутливістю до компонентів. Вагітним, жінкам, котрі годують грудьми, а також, під час курсу будь-яких медикаментів та при будь-яких захворюваннях перед вживанням рекомендована консультація лікаря.

Зберігати в темному, сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей.

Відгук про товар

Прізвище та ім’я

Email

Комментар

Оцінка

Відгуки покупців 0


Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!