Каталог товарів
Протеїн казеїновий , BioTechUSA, (полуниця), 908 г

Протеїн казеїновий , BioTechUSA, (полуниця), 908 г

0 відгуків


825 грн

Немає в наявності

Повідомити про наявність
Дякуємо за ваше звернення! Ми повідомимо про наявність товара за допомогою електронного листа

Купити в один клік

Міцелярний казеїн BioTechUSA – унікальний Ваш шанс отримати максимум користі від вживання протеїну в нічний час. Серед усіх видів протеїну окреме місце займає якраз казеїн.

Його основні переваги:

Довший час підтримує Ваші м’язи

Завдяки тому, що цей вид білка перетравлюється в рази довше, вживання казеїну забезпечує тривале надходження амінокислот в кров’яне русло. Таким чином вживання протеїну наніч забезпечує захист Ваших м’язів від катаболізму – процес розпаду, який закономірно посилюється вночі.

Збільшує витривалість


Згідно з дослідженнями Техаського університету, особи, які отримали комбінацію сироваткового протеїну з казеїном мали значно кращі показники на тренуваннях, порівняно з тими, хто отримував сироватковий протеїн з ВСАА й глютаміном. Відповідно, така комбінація підвищує Ваш перформанс під час силових навантажень.

Допомагає пришвидшити метаболізм та спалювати жир

Казеїн особливо актуальний для людей, які бажають скинути жировий прошарок та наростити м’язову масу. Відповідно до даних нідерландського дослідження, збільшення порції казеїну пришвидшує метаболізм жирів та нарощування м’язової маси. Таким чином Ви не тільки нарощуєте м’язи, а й “сушитеся”.

Підтримує здоров’я зубів

Англійські вчені дослідили, що вживання казеїну зменшує ймовірність ерозії емалі від зовнішніх чинників. Таким чином, покращуючи фізичну форму, маєте чудову нагоду потрурбуватися про здоров’я зубів.

Рекомендації щодо споживання (1 мірна ложка, 30 г): порцію змішати з 250 грамів протеїну вживати після тренування та перед сном.

Склад на порцію (30 г):

протеїн 22 г,

ВСАА 4.3 г,

глютамін 5.9 г

Не вживати людям з індивідуальною чутливістю до компонентів. Вагітним, жінкам, котрі годують грудьми, а також, під час курсу будь-яких медикаментів та при будь-яких захворюваннях перед вживанням рекомендована консультація лікаря. Зберігати герметично закритим, в темному, сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей.

Відгук про товар

Прізвище та ім’я

Email

Комментар

Оцінка

Відгуки покупців 0


Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!