Каталог товарів

Червоний рис, Now Foods, Red Yeast Rice, 60 мг, 120 капсул

Червоний рис, Now Foods, Red Yeast Rice, 60 мг, 120 капсул

Артикул:

00-00001236

Штрих-код:

733739035011

0 відгуків

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 000 грн

Немає в наявності

613 грн

Повідомити про наявність
Дякуємо за ваше звернення! Ми повідомимо про наявність товара за допомогою електронного листа

Купити в один клік

Червоний рис здавна вважався засобом з потужними корисними властивостями для здоров’я. Цей вид добавок отримують шляхом ферментації червоного рису, здавна використовувався в медицині Азії, а особливо - в Китаї. Дріжджовий рис є практично найкращим серед натуральних гіполіпідемічних засобів. Він містить біологічно активні речовини, які практично ідентичні тим, які використовують у лікарських засобах.

Дослідження показують, що червоний дріжджовий рис містить доволі велику кількість монаколіну К. Ця речовина здатна знижувати рівень загального холестерину крові, а також тригліцеридів та ліпопротеїнів низької щільності. На біохімічному рівні це презентується інгібуванням ферменту 3-гідрокси-3-метилглютарил-кофермент А редуктази, що забезпечує синтез холестерину  в печінці з речовин, які потрапили в організм з їжею. Саме цей фермент є “мішенню” для лікарських засобів з гіполіпідемічною дією.

Завдяки таким властивостям, ця добавка профілактує розвиток і прогресування захворювань серцево-судинної системи, атеросклерозу та його наслідків: закупорки судин бляшками і тд.

Звісно, його дія не обмежується зниженням поганого холестерину, крім того, він має потенційні протизапальні властивості. Деякі дослідження вказують на те, що його використання може бути дієвим при метаболічному синдромі, високій глюкозі крові та при інших патологічних станах.

Now Foods Red Yeast Rice містить 600 мг рису на добову порцію, що прекрасно працює, насичує організм своїми активними речовинами. Відмінна якість, якісна сировина та максимум користі для здоров’я.

Важливо сказати, що червоний рис матиме особливо хороший ефекти при прийомі з дигідрокверцитином, оскільки ДГК є антиоксидантом, розріджує кров та покращує діяльність серцево-судинної та нервової системи

Червоний дріджовий рис від нау фудс виготовляється без сої, глютену, не містить риби, молока та барвників, консервантів.

Рекомендації щодо споживання: споживати 2 капсули один-два рази на добу під час їди, не перевищувати дозу 4 капсули на добу.

Склад на порцію (2 капсули):

Червоний дріжджевий рис 1200 мг.

Інші інгредієнти: желатин (оболонка капсули), рисова мука, діоксид кремнію, рослинний стеарат магнію.

Заборонено вживати людям з індивідуальною чутливістю до будь-яких інгредієнтів добавки. Вагітним, жінкам, які годують грудьми, людям, які мають будь-які захворювання або приймають будь-які медикаменти, перед вживанням необхідна консультація лікаря. Не рекомендовано для вживання дітьми. Зберігати в темному, прохолодному, сухому місці, недоступному для дітей.

Відгуки покупців 0

Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка