Каталог товарів
Бетаїн, Now Foods, Betaine HCI, 648 мг, 120 капсул

Бетаїн, Now Foods, Betaine HCI, 648 мг, 120 капсул

0 відгуків


450 грн

Купити в один клік

Бетаїн гідрохлорид також називають триметил гліцином. Ця амінокислота бере участь в утилізації гомоцистеїну – продукт обміну, що має негативний вплив на нервову систему та організм в цілому.

Американська асоціація, що контролює ліки та продукти, включила бетаїн у перелік засобів для зниження гомоцистеїну.

Основна галузь застосування бетаїну – допомога в травленні. Вживання цієї добавки налагоджує продукцію соляної кислоти і допомагає впоратись з розладами травлення, що пов’язані зі зниженою кислотністю.

Крім того, допомагає налагодити утворення інших травних ензимів.Це допоможе вирішити такі проблеми як надмірне газоутворення в шлунку, відрижки їжею, яку недавно з’їли. Також бетаїн бере участь в утворенні жовчі. Має жовчогінну дію та допомагає налагодити травлення жирів.

Всі ці властивості допомагають отримувати з їжі максимум, оскільки їжа, що не перетравилася до кінця, не може “віддати” усе корисне, що містить в собі. Відповідно, вживання бетаїну допомагає засвоювати вітаміни та мінерали. Особливо це актуально для людей з розладами стільця.

Вживання цієї добавки допомагає підтримувати та зберігати здоров’я серцево-судинної системи. Гомоцистеїн пошкоджує ендотелій судин, що в рази підвищує ризик утворення атеросклеротичних нашарувань. оскільки бетаїн бере участь в утилізації гомоцистеїну, знижується частота пошкодження.

Сфери застосування бетаїну:під час лікування ожиріння, атеросклерозу, алкогольної залежності,після значного стресу,після сильного зневоднення,під час депресій,при розладах травлення.

Рекомендації щодо застосування: вживати одну капсулу перед їдою.

Склад на порцію (1 капсула):

Бетаїн HCL 648 мг,

Пепсин 150 мг.

 Не вживати людям з індивідуальною чутливістю до компонентів.

Вагітним, жінкам, котрі годують грудьми, а також, під час курсу будь-яких медикаментів та при будь-яких захворюваннях перед вживанням рекомендована консультація лікаря. Зберігати в темному, сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей.

Відгук про товар

Прізвище та ім’я

Email

Комментар

Оцінка

Відгуки покупців 0


Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!