Каталог товарів

Бетаїн, Now Foods, Betaine HCI, 648 мг, 120 капсул

Бетаїн, Now Foods, Betaine HCI, 648 мг, 120 капсул
Бетаїн, Now Foods, Betaine HCI, 648 мг, 120 капсул
Бетаїн, Now Foods, Betaine HCI, 648 мг, 120 капсул
Бетаїн, Now Foods, Betaine HCI, 648 мг, 120 капсул

Артикул:

00-00001194

Штрих-код:

733739029386

0 відгуків

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 000 грн

Немає в наявності

450 грн

Повідомити про наявність
Дякуємо за ваше звернення! Ми повідомимо про наявність товара за допомогою електронного листа

Купити в один клік

Бетаїн гідрохлорид також називають триметил гліцином. Ця амінокислота бере участь в утилізації гомоцистеїну – продукт обміну, що має негативний вплив на нервову систему та організм в цілому.

Американська асоціація, що контролює ліки та продукти, включила бетаїн у перелік засобів для зниження гомоцистеїну.

Основна галузь застосування бетаїну – допомога в травленні. Вживання цієї добавки налагоджує продукцію соляної кислоти і допомагає впоратись з розладами травлення, що пов’язані зі зниженою кислотністю.

Крім того, допомагає налагодити утворення інших травних ензимів.Це допоможе вирішити такі проблеми як надмірне газоутворення в шлунку, відрижки їжею, яку недавно з’їли. Також бетаїн бере участь в утворенні жовчі. Має жовчогінну дію та допомагає налагодити травлення жирів.

Всі ці властивості допомагають отримувати з їжі максимум, оскільки їжа, що не перетравилася до кінця, не може “віддати” усе корисне, що містить в собі. Відповідно, вживання бетаїну допомагає засвоювати вітаміни та мінерали. Особливо це актуально для людей з розладами стільця.

Вживання цієї добавки допомагає підтримувати та зберігати здоров’я серцево-судинної системи. Гомоцистеїн пошкоджує ендотелій судин, що в рази підвищує ризик утворення атеросклеротичних нашарувань. оскільки бетаїн бере участь в утилізації гомоцистеїну, знижується частота пошкодження.

Сфери застосування бетаїну:під час лікування ожиріння, атеросклерозу, алкогольної залежності,після значного стресу,після сильного зневоднення,під час депресій,при розладах травлення.

Рекомендації щодо застосування: вживати одну капсулу перед їдою.

Склад на порцію (1 капсула):

Бетаїн HCL 648 мг,

Пепсин 150 мг.

 Не вживати людям з індивідуальною чутливістю до компонентів.

Вагітним, жінкам, котрі годують грудьми, а також, під час курсу будь-яких медикаментів та при будь-яких захворюваннях перед вживанням рекомендована консультація лікаря. Зберігати в темному, сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей.

Відгуки покупців 0

Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка