Notice: Undefined variable: product_filter in /home/nutrix41/nutrix.com.ua/www/catalog/model/catalog/product.php on line 908 L-Тіанін, Now Foods, L-Theanine, 200 мг, 60 капсул

Каталог товарів

L-Тіанін, Now Foods, L-Theanine, 200 мг, 60 капсул

0 відгуків


439 грн

Немає в наявності

Повідомити про наявність
Дякуємо за ваше звернення! Ми повідомимо про наявність товара за допомогою електронного листа

Купити в один клік

L-Теанін — це амінокислота, яка перетворюється у нейромедіатор гама-аміномасляну кислоту. L-теанін в основному міститься в зеленому чаї. Ця амінокислота створює приємний смак, відомий як умамi. L-теанін має такі властивості:

Зменшення втоми та стресу


Сприяє релаксації, але при цьому не гальмує нервову систему. Дає відчуття спокою.

Покращує сон


Зменшуючи вплив стресу на організм, забезпечує глибокий сон та бадьорість зранку.

Підвищує концентрацію уваги


Таким чином, вживання L-teanin Now Foods допомагає фокусуватись на конкретному завданні. Дає можливість довше працювати розумово.

Підтримує імунітет


Деякі дослідження показують те, що теанін підтримує імунітет, а саме знижує ймовірність захворіти на гострі респіраторні захворювання.

Під час стресу, бактеріальних та вірусних захворювань, утворюється велика кількість вільних радикалів. Вільні радикали можуть пошкоджувати структура генетичного матеріалу, що згубно відбивається на клітинах. Це також пошкоджує інші органели клітини, призводить до порушення функцій та передчасного старіння. Екстракт зеленого чаю містить поліфеноли, які мають потужний нейтралізуючий вплив на вільні радикали. Епігалокатехін у складі зеленого чаю має стимулюючий вплив на нервову систему і так само захищає організм від негативних наслідків оксидативного стресу.

Тандем теаніну із зеленим чаєм від Now Foods рекомендований людям, які борються з депресією, хронічною втомою, емоційним вигоранням та постійною фізичною втомою, що супроводжується послабленням імунітету та погіршенням самопочуття.

Відгук про товар

Прізвище та ім’я

Email

Комментар

Оцінка

Відгуки покупців 0


Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!