Каталог товарів

Вітамін D-3 + К-2, Thorne, 1000 IU + 200 мкг, 30 мл

Вітамін D-3 + К-2, Thorne, 1000 IU + 200 мкг, 30 мл

Артикул:

00-00000875

Штрих-код:

693749500018

4 відгуків

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 000 грн

Немає в наявності

701 грн

Повідомити про наявність
Дякуємо за ваше звернення! Ми повідомимо про наявність товара за допомогою електронного листа

Купити в один клік

Вітамін D - це жиророзчинний вітамін, який має властивості гормону. Основне його завдання - всмоктування і регуляція кальцію і фосфору в організмі. Цей вітамін ми можемо отримувати з їжею, а можемо синтезувати в епідермісі шкіри під дією ультрафіолетових (УФ) променів сонячного світла.
Продуктів, що містять вітамін Д небагато, а вміст вітаміну Д в них не покриває добову потребу. Негативно впливають на засвоєння вітаміну D з їжі розлади кишечника, печінки і дисфункція жовчного міхура. Синтез вітаміну Д в організмі під дією УФ ускладннюється через такі фактори: вік людини, місце проживання, ступінь забруднення атмосфери, використання сонцезахисних засобів.
Нестача вітаміну D є важливою проблемою в багатьох країнах, а в Україні практично всі жителі знаходяться в зоні ризику дефіциту вітаміну Д. Дефіцит вітаміну Д знижує засвоєння кальцію з їжі і піднімає рівень паратгормону (ПТГ), який підтримує рівень кальцію за рахунок зниження щільності кісткової тканини. Нестача вітаміну Д протягом тривалого часу призводить

Основні характеристики

Форма випуску

Рідина

Країна-виробник

США

Кількість в упаковці

до 50 мл

Бренди

Thorne

Відгуки покупців 4

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка