Каталог товарів

Цинк, 21 Century, Zinc, 50 мг, 100 таблеток

Цинк, 21 Century, Zinc, 50 мг, 100 таблеток
Цинк, 21 Century, Zinc, 50 мг, 100 таблеток
Цинк, 21 Century, Zinc, 50 мг, 100 таблеток
Цинк, 21 Century, Zinc, 50 мг, 100 таблеток

Артикул:

00-00000795

Штрих-код:

740985213933

2 відгуків

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 000 грн

Немає в наявності

135 грн

Повідомити про наявність
Дякуємо за ваше звернення! Ми повідомимо про наявність товара за допомогою електронного листа

Купити в один клік

Цинк є мікроелементом, який необхідний для здорового функціонування організму людини. Він відповідає за ряд функцій в організмі людини й допомагає стимулювати активність щонайменше 100 різних ферментів.

Цинк потрібен для активації Т-лімфоцитів (Т-клітин). Т-клітини допомагають організму двома способами: контроль і регулювання імунних реакцій, напад на інфіковані або ракові клітини. Дефіцит цинку може серйозно погіршити функцію імунної системи, що підвищує сприйнятливість до різних патогенів.

Цинк відіграє важливу роль в регулюванні взаємодії нейронів один з одним.Це впливає на те, як швидко ми запам'ятовуємо, працюємо, вчимося та формуємо спогади.

Було виявлено, що цинк скорочує тривалість епізодів застуди до 40 відсотків. Вживання цинку пов'язане зі зменшенням тривалості й тяжкості застуди, якщо приймати його протягом 24 годин після появи симптомів.

Цинк відіграє важливу роль в підтримці цілісності та структури шкіри.
Вживання цинку знижує ризик запальних захворювань. Уже кілька десятиліть відомо, що цинк відіграє важливу роль в імунній функції. Дефіцит цинку був пов'язаний зі збільшенням інтенсивності запалення при хронічних захворюваннях.
Цинк запобігає пошкодженню клітин сітківки, що допомагає затримувати втрату зору.
Кілька досліджень і випробувань пов'язують поганий стан цинку з низькою якістю сперми.Недостатній рівень цинку може бути фактором низької якості сперми. Це приводить до чоловічого непліддя. Рекомендації щодо споживання: Приймати по одній (1) таблетці в день разом з будь-якою їжею.

Склад на порцію (1 таблетка): Кальцій (як карбонат кальцію) 125 мг,
Цинк (у вигляді амінокислотного хелату) 50 мг.

Інші інгредієнти: Целюлоза, стеаринова кислота. Містить <2%: кроскармелози натрію, гідроксипропілметилцелюлози, стеарату магнію, мальтодекстрину, ПЕГ, полівінілового спирту, діоксиду кремнію, тальку, діоксиду титану.

Без додавання цукру, дріжджів, консервантів або штучних ароматизаторів.

Застереження: Проконсультуйтеся з лікарем перед застосуванням, особливо, якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте будь-які ліки, маєте будь-які захворювання, або у вас запланована якась медична процедура. При виникненні негативних реакцій припиніть застосування і зверніться до лікаря.

Зберігати в недоступному для дітей місці. Не застосовувати препарат, якщо здається, що продукт відкривався, або мембрана пошкоджена. Зберігати при кімнатній температурі.

Основні характеристики

Форма випуску

Таблетки

Кількість в упаковці

100 — 199

Країна-виробник

США

Бренди

21st Century

Відгуки покупців 2

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка