Каталог товарів

Вітамін D-3, Puritan`s Pride, Vitamin D-3, 10000 IU, 100 капсул

Вітамін D-3, Puritan`s Pride, Vitamin D-3, 10000 IU, 100 капсул

Артикул:

00-00000712

Штрих-код:

25077358724

0 відгуків

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 000 грн

305 грн

Купити в один клік

Вітамін D - це жиророзчинний вітамін, який має властивості гормону. Основне його завдання - всмоктування і регуляція кальцію і фосфору в організмі. Цей вітамін ми можемо отримувати з їжею, а можемо синтезувати в епідермісі шкіри під дією ультрафіолетових (УФ) променів сонячного світла.
Продуктів, що містять вітамін Д небагато, а вміст вітаміну Д в них не покриває добову потребу. Негативно впливають на засвоєння вітаміну D з їжі розлади кишечника, печінки і дисфункція жовчного міхура. Синтез вітаміну Д в організмі під дією УФ ускладннюється через такі фактори: вік людини, місце проживання, ступінь забруднення атмосфери, використання сонцезахисних засобів.
Нестача вітаміну D є важливою проблемою в багатьох країнах, а в Україні практично всі жителі знаходяться в зоні ризику дефіциту вітаміну Д. Дефіцит вітаміну Д знижує засвоєння кальцію з їжі і піднімає рівень паратгормону (ПТГ), який підтримує рівень кальцію за рахунок зниження щільності кісткової тканини. Нестача вітаміну Д протягом тривалого часу призводить до розвитку рахіту у дітей та остеомаляції у дорослих.
З огляду на це вітамін Д бажано приймати додатково у вигляді добавок. Гелеві капсули з вітаміном D-3 від NOW випускаються в доступній і легкозасвоюваній формі.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів.

Основні характеристики

Форма випуску

Капсули

Кількість в упаковці

100 — 199

Країна-виробник

США

Бренди

Puritan`s Pride

Відгуки покупців 0

Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка