Каталог товарів

Куркумін, Now, Curcumin, 450мг, 60 капсул

Куркумін, Now, Curcumin, 450мг, 60 капсул

Артикул:

00-00000701

Штрих-код:

733739049384

0 відгуків

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 000 грн

507 грн

Купити в один клік

Куркумін — основна діюча речовина куркуми з класу куркуміноїдів. Саме завдяки куркуміну куркума має жовте забарвлення. Curcumin Now Foods виготовлений у формі капсул, що містить 450 мг куркуміну. Куркумін володіє такими властивостями:

Протизапальна. Куркумін пригнічує секрецію прозапальних агентів в організмі, у тому числі простагландини, інтерлейкін-12, фосфоліпазу, циклооксигеназу-2, тромбоксан та лейкотрієни. Має сприятливий вплив на зменшення запалення при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату та шкіри.

Протипухлинна дія. В лабораторних умовах, куркумін показав значний вплив на своєчасний поділ та апоптоз клітин, що може бути перспективним методом профілактики та лікування.

Антибактеріальна. Має властивість пригнічувати ріст бактерій та припиняти їхню життєдіяльність. Це також стосується Helicobacter Pylori, яка викликає такі захворювання як гастрит, виразку 12-палої кишки.

Гепатопротекторна. Захищає клітини печінки від згубного впливу алкоголю, шкідливої їжі та інших стресових чинників.

Антиоксидантна. Знешкоджує вільні радикали, тим самим гальмує передчасне старіння клітин та зменшує негативні наслідки оксидативного стресу. Рекомендації щодо застосування: Вживати внутрішньо по 1 капсулі 1-2 рази на день під час їди.

Склад на порцію: Екстракт кореня куркуми (Curcuma longa)
[Стандартизований до не менше 95% куркуміноїдів (630 мг) (В тому числі куркумін, деметоксикуркумін
і бісдеметоксикуркумін)] 665 мг.

Інші інгредієнти: Целюлоза (капсула), діоксид кремнію, стеарат магнію (рослинного походження).

При виробництві не використовуються дріжджі, пшениця, глютен, соя, молоко, яйця, риба, ракоподібні та горіхи. Виробляється на підприємстві, що відповідає стандартам GMP, де виконується обробка інших інгредієнтів, що містять ці алергени.

Застереження: Тільки для дорослих. Перед застосуванням під час вагітності, годування грудьми, вживанням ліків або при наявності захворювань печінки, жовчного міхура або шлунково-кишкових захворювань в анамнезі слід проконсультуватися з лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці. Після відкриття упакування зберігати в сухому і прохолодному місці. Продукт може природним чином змінювати колір. Силікагель не можна вживати в їжу. Зберігати у флаконі.

Основні характеристики

Форма випуску

Капсули

Кількість в упаковці

50 — 99

Бренди

NOW

Країна-виробник

США

Відгуки покупців 0

Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка