Каталог товарів

Мелатонін, GNC, Melatonin, 5 мг, 60 таблеток

Мелатонін, GNC, Melatonin, 5 мг, 60 таблеток

Артикул:

00-00000700

Штрих-код:

48107123062

0 відгуків

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 000 грн

Немає в наявності

187 грн

Повідомити про наявність
Дякуємо за ваше звернення! Ми повідомимо про наявність товара за допомогою електронного листа

Купити в один клік

Однією з найважливіших функцій мелатоніну є регуляція сну. Він бере участь у формуванні добових ритмів -- безпосередньо знижує секрецію інших гормонів та нейромедіаторів, які забезпечують бадьорість вдень. З віком активність секреції мелатоніну падає, тому у старших людей відзначається поверхневий сон, часті пробудження вночі аж до безсоння.

Зміни в секреції мелатоніну спостерігаються при зміні графіку дня -- робота вночі, неможливість заснути після роботи в приміщенні з освітленням лампами денного світла, синдром безсоння вихідного дня.
Збої в секреції мелатоніну спостерігаються також у випадку зміни часових поясів. Це явище має назву "джет лаг".

Мелатонін має властивість усувати безсоння, нормалізувати добові ритми, знімає втому та дратівливість. Це забезпечує глибокий сон, під час якого нормалізується робота всіх внутрішніх органів, мозок встигає обробити всю інформацію, яка надійшла протягом дня. В результаті, людина почувається відпочилою та бадьорою.

Мелатонін є найсильнішим ендогенним антиоксидантом. Він попереджує пошкодження клітин вільними радикалами.

Має властивість підтримувати імунітет. Через те, що під час стресу відзначається стресовий імунодефіцит, мелатонін нормалізує імунологічні показники.

Рекомендації щодо вживання: Приймати по 1 таблетці за 30 хв до сну, запиваючи достатньою кількістю рідини. Склад на порцію (1 таблетка): Мелатонін 5 мг. Інші інгредієнти: гідроортофосфат кальцію, целюлоза.

Тільки для дорослих. Перед вживанням проконсультуйтеся з лікарем, особливо, якщо Ви вагітні, годуєте грудьми, маєте будь-які захворювання або вживаєте ліки. Зберігати в прохолодному сухому місці, недоступному для дітей.

Відгуки покупців 0

Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка