Каталог товарів

По д`Арко, Now Foods, Pau d`Arco, 500 мг, 100 капсул

По д`Арко, Now Foods, Pau d`Arco, 500 мг, 100 капсул
По д`Арко, Now Foods, Pau d`Arco, 500 мг, 100 капсул
По д`Арко, Now Foods, Pau d`Arco, 500 мг, 100 капсул
По д`Арко, Now Foods, Pau d`Arco, 500 мг, 100 капсул

Артикул:

00-00000545

Штрих-код:

733739047250

0 відгуків

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 000 грн

280 грн

Купити в один клік

Кора дерева Pau D'Arco є природним антибіотиком, має антибактеріальну, противірусну та протизапальну дію.
Лапахол - основна діюча речовина, забезпечує антибактеріальну дію, запобігає зростання і розмноження грампозитивних бактерій, таких як стафілококи, стрептококи і грамнегативних - бруцели мікроарганізмов; збудників малярії, туберкульозу, дизентерії.
Противірусна активність кори обумовлена здатністю лапахола пригнічувати ферменти вірусних клітин, які безпосередньо впливають на синтез ДНК і РНК. Вірус більше не в змозі контролювати репродуктивні процеси клітини, тому вона не може ні копіювати себе і не інфікувати інші клітини. Лапахол вбиває або уповільнюють зростання таких вірусів, як грип, ГРВІ, герпес I і II типів, поліомієліт та ін.
Протигрибкові властивості пов'язані з наявністю в корі кселодіна, який в спільно з лапахолом пригнічує ріст різних грибків, в тому числі і вагінальних: кандида, трихофітон.
Протипаразитарна дія Pau D'Arco виражається у здатності пригнічувати розмноження і розвиток внутрішньоклітинних паразитів, запобігає інвазії патогенних найпростіших, створюючи несприятливе середовище для паразитів-пристосуванців. Таки чином це дерево застосовується у всіх антипаразитарних програмах фітотерапії.
Імунокоригуючі властивості дозволяють використовувати це «божественне» рослина при алергічних і аутоімунних процесах в організмі, не побоюючись їх загострення. Воно підвищує неспецифічну резистентність організму, посилюючи механізми клітинного і гуморального імунітету.
Паударка або кора мурашиного дерева допомагає усунути токсини, відходи та важкі метали. Він нормалізує і підсилює функції органів, таких як печінка, нирки та селезінки, допомагаючи вашому організму посилювати свою імунну систему.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, не рекомендовано вживати дітям, підліткам, вагітним жінкам та в період лактації.

Основні характеристики

Форма випуску

Капсули

Кількість в упаковці

100 — 199

Бренди

NOW

Країна-виробник

США

Відгуки покупців 0

Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка