Каталог товарів

Куркума мелена, 100 г

Куркума мелена, 100 г

Артикул:

00-00000525

0 відгуків

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 000 грн

Немає в наявності

25 грн

Повідомити про наявність
Дякуємо за ваше звернення! Ми повідомимо про наявність товара за допомогою електронного листа

Купити в один клік

Куркума завжди була дуже цінною спецією. Її особливий смак та колір користуються особливою популярністю в індійскій кухні. І не дарма, адже куркума— справжній скарб для тих, хто підтримує здоровий спосіб життя.
Куркумін — основна діюча речовина куркуми з класу куркуміноїдів. Саме завдяки куркуміну куркума має жовте забарвлення. Куркумін володіє такими властивостями:

Протизапальна. Куркумін пригнічує секрецію прозапальних агентів в організмі, у тому числі простагландини, інтерлейкін-12, фосфоліпазу, циклооксигеназу-2, тромбоксан та лейкотрієни. Має сприятливий вплив на зменшення запалення при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату та шкіри.

Протипухлинна дія. В лабораторних умовах, куркумін показав значний вплив на своєчасний поділ та апоптоз клітин, що може бути перспективним методом профілактики та лікування.

Антибактеріальна. Має властивість пригнічувати ріст бактерій та припиняти їхню життєдіяльність. Це також стосується Helicobacter Pylori, яка викликає такі захворювання як гастрит, виразку 12-палої кишки.

Гепатопротекторна. Захищає клітини печінки від згубного впливу алкоголю, шкідливої їжі та інших стресових чинників.

Антиоксидантна. Знешкоджує вільні радикали, тим самим гальмує передчасне старіння клітин та зменшує негативні наслідки оксидативного стресу.

Основні характеристики

Форма випуску

Порошок

Кількість в упаковці

100 гр

Країна-виробник

Індія

Бренди

Nutrix

Відгуки покупців 0

Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка