Каталог товарів

Хондроітин МСМ, Doctor`s Best, Glucosamine Chondroitin MSM, 240 капсул

Хондроітин МСМ, Doctor`s Best, Glucosamine Chondroitin MSM, 240 капсул

Артикул:

00-00000298

Штрих-код:

753950000810

9 відгуків

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 000 грн

Немає в наявності

970 грн

Повідомити про наявність
Дякуємо за ваше звернення! Ми повідомимо про наявність товара за допомогою електронного листа

Купити в один клік

Глюкозамін має хондропротекторні властивості, знижує дефіцит глікозаміногліканів в організмі, є стимулятором синтезу гіалуронової кислоти, пригнічує утворення супероксидних радикалів та ферментів, які зумовлюють пошкодження хрящової тканини.
Хондроітин є високомолекулярним мукополісахаридом, який бере участь у побудові хрящової тканини. Знижує активність ферментів, які руйнують суглобовий хрящ, та стимулює його регенерацію. При ранніх стадіях запального процесу хондроїтину натрію сульфат знижує його активність і таким чином сповільнює дегенерацію хрящової тканини. Сприяє зниженню больового синдрому, покращанню функції суглобів, знижує потребу у нестероїдних протизапальних препаратах у хворих з остеоартрозами колінних та кульшових суглобів.
MSM - постачає організм біодоступною сіркою, яка бере участь у формуванні хрящової тканини, впливає на зростання, еластичність і гнучкість кісток. ОптіМСМ очищений шляхом дистиляції, завдяки чому досягається вища ступінь очищення і однорідності, і є тому він є відмінним джерелом біодоступної сірки.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, не рекомендовано вживати дітям, підліткам, вагітним жінкам та в період лактації.

Основні характеристики

Форма випуску

Капсули

Кількість в упаковці

200 — 299

Бренди

Doctor's Best

Країна-виробник

США

Відгуки покупців 9

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка