Каталог товарів
Цитрат магнію, Now Foods, Magnesium Citrate, 200 мкг, 100 таблеток
Цитрат магнію, Now Foods, Magnesium Citrate, 200 мкг, 100 таблеток
Цитрат магнію, Now Foods, Magnesium Citrate, 200 мкг, 100 таблеток
Цитрат магнію, Now Foods, Magnesium Citrate, 200 мкг, 100 таблеток

Цитрат магнію, Now Foods, Magnesium Citrate, 200 мкг, 100 таблеток

0 відгуків

Основні характеристики

Форма випуску

Таблетки

Кількість в упаковці

100 — 199

Бренди

NOW

Країна-виробник

США


285 грн

Купити в один клік

Магній є дуже важливим елементом для правильного функціонування клітинних механізм. Бере участь у ферментативних процесах, є кофактором більш як 40 ензимів вуглеводного та приблизно 30 ферментів жирового обміну. Близько 200 процесів в організмі потребують магнію, у тому числі регуляція артеріального тиску, рівень глюкози в крові, синтез ендогенних антиоксидантів, окисне фосфорилювання в мітохондріях.

Вирішальна роль магнію у передачі імпульсів до м'язів та органів, він гальмує надмірне збудження нервової системи. Він також активує вітамін Д й регулює кальцієві та натрієві канали клітин, отож відповідає за їхню концентрацію. Це означає, що магній є дуже важливим для синтезу кісткового матриксу.

Це одна із тих речовин, які не синтезуються в організмі.

Magnesium Citrate від 'Now Foods' є легкозасвоюваною формою. Рекомендується при підвищеній втомлюваності, дратівливості, порушеннях сну, болях у м'язах, спортсменам для профілактики судом, як джерело магнію при застосуванні седативних препаратів для досягнення стійкого ефекту. Рекомендації щодо споживання: Вживати внутрішньо по 2 таблетки на добу

Склад на порцію (2 таблетки): Magnesium (from Magnesium Citrate) 400 мг.

Інші інгредієнти: Целюлоза, вегетаріанська оболонка [целюлоза, карбонат кальцію, рослинна олія (средньоланцюгові тригліцериди з кокосової олії), ксиліт], стеаринова кислота (рослинне джерело), кроскармелоза натрію і стеарат магнію (рослинне джерело).При виробництві не використовуються такі інгредієнти: пшениця, глютен, соя, молоко, яйця, риба, ракоподібні. Вироблено згідно зі стандартами GMP на підприємстві, де виконується обробка інших інгредієнтів, що містять ці алергени.Застереження: Тільки для дорослих. Перед застосуванням під час вагітності, лактації, прийому ліків або при наявності будь-яких захворювань слід проконсультуватися з лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці. Містить ксилитол - речовину, шкідлива для домашніх тварин. Продукт може природним чином змінювати колір.Після відкриття упаковки зберігати в сухому і прохолодному місці.Застереження: не рекомендується вживати вагітним та жінкам, які годують грудьми, при індивідуальній підвищеній чутливості до складових компонентів.

Відгук про товар

Прізвище та ім’я

Email

Комментар

Оцінка

Відгуки покупців 0


Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!