Каталог товарів

Ашваганда, Ashwagandha, Now Foods, 450 мг, 90 капсул

Ашваганда, Ashwagandha, Now Foods, 450 мг, 90 капсул
Ашваганда, Ashwagandha, Now Foods, 450 мг, 90 капсул
Ашваганда, Ashwagandha, Now Foods, 450 мг, 90 капсул
Ашваганда, Ashwagandha, Now Foods, 450 мг, 90 капсул

Артикул:

00-00000174

Штрих-код:

733739046031

3 відгуків

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 000 грн
Вартість денного прийому: 3 грн

Немає в наявності

350 грн

Повідомити про наявність
Дякуємо за ваше звернення! Ми повідомимо про наявність товара за допомогою електронного листа

Купити в один клік

Withania Somnifera (Ashwagandha) — є однією найважливіших рослин медицини Індії, потужним адаптогеном та незамінною дієтичною добавкою в умовах урбанізації.

Основними фітохімічними складниками є вананалоїди та алкалоїди, а саме вітхаретин А, кускогрин, тропін та інші тритерпенові лактони, що будовою та властивостями схожі до панаксозидів женьшеню. Препарати ашваганди мають наступні властивості:

Антиоксидантна дія
Біологічно активні компоненти нейтралізують вплив вільних радикалів та іонізувального випромінювання, виконуючи функцію щита для клітин вашого організму. Тут ховається секрет молодості тіла й організму в цілому — клітини адекватно функціонують, не зазнаючи передчасних процесів старіння.

Імуномодулювальна
Щодня навколишнє середовище кидає виклики нашій імунній системі (ІС) у вигляді бактерій та вірусів. Компоненти Ashwagandha від Now Foods регулюють імунну відповідь і запобігають гіперреактивності.

Протизапальна
Запалення — типовий патологічний процес, що лежить в основі більшості хвороб. Маючи здатність регулювати імунну відповідь, шляхом стимуляції антизапальних цитокінів, ашваганда запобігає розвитку хвороб, що не пов'язані з інфекційними агентами. Таким чином виступає протектором для тканин органів. До прикладу, вітхаферин А відомий кардіопротективною та антиканцерогенною дією.

Стимулювальна
Не дарма Ашваганду називають 'індійським женьшенем'. Кускогрин парціально стимулює кору та підкірку головного мозку, що проявляється підвищенням концентрації уваги, покращенням пам'яті, зниженням тривожності, почуття виснаження й сонливості, а як наслідок — підвищення опірності до стресу. Завдяки стабілізації психоемоційного стану людина має можливість нормально засинати ввечері при цьому не відчуваючи втоми протягом дня.

Вживання Ashwagandha від Now Foods нормалізує лібідо та налагоджує статеву функцію.

Рекомендації щодо вживання: Приймати внутрішньо 1 капсулу 2-3 рази на добу.

Склад на порцію (1 капсула): Ашваганда (Withania somnifera) корінь (екстракт) (стандартизований до 2,5% вітанолідів) 450 мг

Інші інгредієнти: Целюлоза (капсула), рисове борошно і стеарат магнію (рослинне джерело).
Не виготовляється з використанням дріжджів, пшениці, глютену, сої, молока, яєць, риби, ракоподібних і горіхів.
NOW Foods Ашвагандха — вегетаріанський / веганський продукт.

Застереження: Тільки для дорослих. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо Ви вагітні / годуєте грудьми, приймаєте ліки, або страждаєте якими-небудь захворюваннями. Після відкриття зберігайте в оригінальному пакуванні, в сухому, прохолодному, недоступному для дітей місці.
Склад на порцію (1 капсула): Ашваганда (Withania somnifera) корінь (екстракт) (стандартизований до 2,5% вітанолідів) 450 мг нші інгредієнти: Целюлоза (капсула), рисове борошно і стеарат магнію (рослинне джерело). Не виготовляється з використанням дріжджів, пшениці, глютену, сої, молока, яєць, риби, ракоподібних і горіхів. NOW Foods Ашвагандха — вегетаріанський / веганський продукт.

Основні характеристики

Форма випуску

Капсули

Кількість в упаковці

50 — 99

Бренди

NOW

Країна-виробник

США

Відгуки покупців 3

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка