Каталог товарів
L- DOPA, також відомий як леводопа і L -3,4-дигидроксифенілаланін - це амінокислота-попередник дофаміну та інших нейромедіаторів. Дофамін - це нейромедіатор, який покращує настрій, крім того, пробуджує інтерес до життя. Завдяки вмісту 15% L-дигідроксифенілаланіну (проміжного прекурсора дофаміну) препарат Dopa Mucuna забезпечує організм усім необхідним для синтезу цього важливого нейромедіатора.
Dopa Mucuna покращує когнітивні функції, регулює настрій, допомагає при млявості, пригніченому настрої, треморі, хворобі Паркінсона.Склад на порцію (2 овочеві капсули *):
Мукуни боби (Velvet Bean Extract Mucuna Pruriens насіння хв. 15% L-ДОФА) - 800 мг,
L-ДОПА - 120 мг
* Овочева капсула HPMC - це капсула, виготовлена з натурального рослинного волокна після спеціальної хімічної модифікації, ідеально підходить для споживання вегетаріанцями.

Інші інгредієнти: целюлоза (капсула), стеаринова кислота (рослинне джерело), стеарат магнію (рослинне джерело).

Рекомендації щодо застосування: Приймати внутрішньо по 1-2 капсули під час їди.

Застереження: не вживати у випадку індивідуальної непереносимості компонентів продукту. Не вживати під час вагітності, лактації, а також особам до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем. Не є лікарським засобом. Контейнер слід зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Інші інгредієнти: целюлоза (капсула), стеаринова кислота (рослинне джерело), стеарат магнію (рослинне джерело).

Основні характеристики

Форма випуску

Капсули

Кількість в упаковці

50 — 99

Бренди

NOW

Алергени

Без ГМО

Країна-виробник

США

Відгуки покупців 3

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка