Каталог товарів

Протикандидний комплекс, Now Foods, Candida Support, 180 капсул

Протикандидний комплекс, Now Foods, Candida Support, 180 капсул
Протикандидний комплекс, Now Foods, Candida Support, 180 капсул
Протикандидний комплекс, Now Foods, Candida Support, 180 капсул
Протикандидний комплекс, Now Foods, Candida Support, 180 капсул

Артикул:

00-00000160

Штрих-код:

733739033192

0 відгуків

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 000 грн

680 грн

Купити в один клік

Грибки Кандіда - це природні дріжджі, які зазвичай знаходяться в кишечнику як частина нормальної мікробіоти організму. Стрес, прийом антибіотиків, погане харчування можуть пригнічувати нормальну мікрофлору, тому Кандіда може активізуватись, викликаючи кандидоз. Комплекс Candida support від NOW- це комбінація рослинних інгредієнтів (Pau D`Arco, Чорний горіх і олія орегано), біотину (вітамін групи B) і каприлової кислоти (природна жирна кислота, отримана з рослинних олій), які підтримують баланс кишкових бактерій.
Якщо ви хочете позбутись кандиди, рекомендовано максимально обмежити вживання цукру та солодкого загалом. Активні компоненти:

Біотин — це водорозчинний вітамін групи В, який частково продукується мікрофлорою кишківника. Він має властивість пригнічувати ріст грибкової флори. При кандидозному ураженні організму, рівень біотину знижується, що є однією з причин прогресування захворювання. Біотин сприяє росту нормальної мікрофлори й створює несприятливі умови для розмноження грибків. Також оптимізує засвоєння жирних кислот та нормалізує метаболізм.

Магній — входить до складу елементів імунної відповіді на грибкове, бактеріальне та вірусне ураження організму. Також має властивість знижувати вплив стресу на організм, що власне і може бути провокаційним фактором розвитку кандидозу.

Каприлова кислота — екстракт, отриманий з кокосів, що має сильний пригнічуючий вплив на грибки. Сповільнює ріст, нормалізує їхню кількість.

По д'Арко (екстракт мурашиного дерева) — натуральний антибактеріальний засіб, пригнічує життєдіяльність грибків та іншої умовно-патогенної мікрофлори організму. Має протипаразитарні властивості. Знижує запалення, нейтралізує вільні радикали та покращує травлення.

Екстракт шкарлупи чорного горіха — потужний протигрибковий, протипаразитарний та антибактеріальний засіб природного походження. Володіє цими властивостями завдяки елаговій кислоті.

Олія орегано — активний компонент олії — тимол і карвакрол. Саме вони пригнічують ріст грибків, створюють оптимальні умови для росту нормальної мікробіоти кишківника.

Склад комплексу Candida support на 1 порцію:
- каприлова кислота (500 мг)
- Pau D'Arco (300 мг)
- чорний горіх (300 мг)
- масло орегано (200 мг)
- біотин (2000 мкг)
- магній (45 мг)ї

Інші інгредієнти: Целюлоза, часник, котячий кіготь, силікон діоксид, магній стеарат, мікрокристалічна целюлоза

Рекомендації щодо вживання: Вживати внутрішньо по 2 капсули на добу з їжею.

Не містить: ГМО, лактази.

Застереження: Містить горіхи. Тільки для дорослих. Перед вживанням рекомендована консультація лікаря. Зберігати подалі від дітей. Натуральний колір капсул може варіювати.

Основні характеристики

Форма випуску

Капсули

Кількість в упаковці

100 — 199

Бренди

NOW

Країна-виробник

США

Відгуки покупців 0

Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка