Каталог товарів

Дігідрокверцетин-кардіо, Taxifolia, 20 капсул

Дігідрокверцетин-кардіо, Taxifolia, 20 капсул

Артикул:

00-00000101

Штрих-код:

4820174760038

6 відгуків

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 000 грн

360 грн

Купити в один клік

Потрійне укріплення серцево-судинної системи з комплексом Дигідрокверцитин-кардіо. Препарат містить дигідрокверцитин, коензим Q10 та екстракт шоломниці байкальської, які мають потужний антиоксидантний та кардіопротекторний вплив.
95% енергії в організмі, зокрема в серці, активується за допомогою коензиму Q10. Шоломниця байкальська має гіпотензивну, седативну та мембраностабілізуючу дію. Дигідрокверцитин захищає від оксидативного стресу, покращує мікроциркуляцію, укріплює стінки судин, нормалізує обмін речовин, знижує ризик розвитку цукрового діабету, а також запобігає виникненню ускладнень вже наявного цукрового діабету. Склад на порцію (1 капсула): дигідрокверцетин - 50 мг, коензим Q10 - 48,5 мг, екстракт сухий шоломниці байкальської - 50 мг.

Рекомендації щодо вживання: Може бути рекомендована як додаткове джерело біофлавоноїдів, природного антиоксиданту дигідрокверцетину, коензиму Q10 та шоломниці байкальської.

Застереження та протипоказання: Протипоказано вагітним жінкам та матерям, які годують грудьми, дітям до 6 років, у випадку наявності індивідуальної чутливості до компонентів. Перед вживанням рекомендовано проконсультуватися з лікарем. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Термін вживання: 1-3 місяці. при необхідності курс повторити 2-3 рази на рік.

Основні характеристики

Форма випуску

Капсули

Кількість в упаковці

до 50

Країна-виробник

Україна

Бренди

Taxifolia

Відгуки покупців 6

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка