Каталог товарів
Дігідрокверцетин-кардіо, Taxifolia, 20 капсул

Дігідрокверцетин-кардіо, Taxifolia, 20 капсул

6 відгуків

Артикул:

00-00000101

Штрих-код:

4820174760038

Основні характеристики

Форма випуску

Капсули

Кількість в упаковці

до 50

Країна-виробник

Україна

Бренди

Taxifolia


360 грн

Купити в один клік

Потрійне укріплення серцево-судинної системи з комплексом Дигідрокверцитин-кардіо. Препарат містить дигідрокверцитин, коензим Q10 та екстракт шоломниці байкальської, які мають потужний антиоксидантний та кардіопротекторний вплив.
95% енергії в організмі, зокрема в серці, активується за допомогою коензиму Q10. Шоломниця байкальська має гіпотензивну, седативну та мембраностабілізуючу дію. Дигідрокверцитин захищає від оксидативного стресу, покращує мікроциркуляцію, укріплює стінки судин, нормалізує обмін речовин, знижує ризик розвитку цукрового діабету, а також запобігає виникненню ускладнень вже наявного цукрового діабету. Склад на порцію (1 капсула): дигідрокверцетин - 50 мг, коензим Q10 - 48,5 мг, екстракт сухий шоломниці байкальської - 50 мг.

Рекомендації щодо вживання: Може бути рекомендована як додаткове джерело біофлавоноїдів, природного антиоксиданту дигідрокверцетину, коензиму Q10 та шоломниці байкальської.

Застереження та протипоказання: Протипоказано вагітним жінкам та матерям, які годують грудьми, дітям до 6 років, у випадку наявності індивідуальної чутливості до компонентів. Перед вживанням рекомендовано проконсультуватися з лікарем. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Термін вживання: 1-3 місяці. при необхідності курс повторити 2-3 рази на рік.

Відгук про товар

Прізвище та ім’я

Email

Комментар

Оцінка

Відгуки покупців 6