Каталог товарів

Дігідрокверцетин-G, Taxifolia, 10 гр, 15 мл

Дігідрокверцетин-G, Taxifolia, 10 гр, 15 мл

Артикул:

00-00000099

Штрих-код:

4820174760014

0 відгуків

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн

Немає в наявності

340 грн

Повідомити про наявність
Дякуємо за ваше звернення! Ми повідомимо про наявність товара за допомогою електронного листа

Купити в один клік

Дигідрокверцетин — це антиоксидант, потужний кардіопротектор та регулятор метаболізму в одній капсулі. Захищає від оксидативного стресу, покращує мікроциркуляцію, укріплює стінки судин, нормалізує обмін речовин, знижує ризик розвитку цукрового діабету, а також запобігає виникненню ускладнень вже наявного цукрового діабету. Розріджує кров, завдяки цьому профілактує інсульти та тромбоз судин.

Офтальмологічна дія: Запобігає прогресуванню вікових зміг в центральних відділах сітківки при склеротичній дистрофії макули. Має високий капіляропротективний потенціал, допомагає крововиливам регресувати швидше. Покращує мікроциркуляцію очного дна. Знімає втому очей та підвищує стійкість зорового апарату до навантажень.

Капіляропротективна дія: укріплює стінки судин, знижує в'язкість крові, запобігає виникненню атеросклерозу. За активністю в рази сильніший за рутин та кверцетин.

Гепатопротективна дія: виводить токсини та продукти обміну з організму, захищає клітини печінки від пошкодження вірусами та токсичними речовинами, у тому числі алкоголю.

Імуномодудюючий вплив: має радіопротекторний та дезінтоксикаційний ефекти, протизапальну та імунокорективну дію.

Природній нейропротектор: забезпечує швидке відновлення процесів мікроциркуляції крові та покращення обмінних процесів в клітинах головного мозку.

Кардіопротектор: сприяє перерозподілу кровотоку по дрібних судинах, покращує кровопостачання ішемізованих ділянок тканин, у тому числі в міокарді, підвищує ефективність антиаритмічної та антигіпертензивної терапії.

Ендокринологічна дія: підвищує стійкість тканин організму до пошкоджуючих впливів надлишкового цукру в крові. Зменшує ризик розвиток ускладнень цукрового діабету.

Дигідрокверцитин рекомендовано вживати в комплексі з основним курсом лікування.

Рекомендації щодо вживання: 4 краплі накрапати під язик, потримати 2-3 хвилини та запити склянкою перевареної питної води кімнатної температури, приймати два рази на день за 10-15 хвилин до їди. Термін вживання 1-3 місяці. У разі необхідності курс повторити 2-3 рази на рік.

Склад на 100 г: Дигідрокверцетин (Таксіфолін) - 10 г.

Інші інгредієнти: гліцерин фармакопейний.

Застереження: Вагітні жінки, жінки, які годують грудьми, діти до 6 років перед вживанням потребують консультації лікаря. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 0 до 25 градусів за Цельсієм і відносній вологості не вище 75%.

Основні характеристики

Форма випуску

Рідина

Країна-виробник

Україна

Бренди

Taxifolia

Відгуки покупців 0

Редагувати

У цього товару поки що немає відгуків. Будьте першим — залиште відгук!

Залиш відгук

Прізвище та ім’я

Email

Коментар

Оцінка